Nadal tymczasowy plan zajęć w MOS Wola. Trwają prace nad ostateczną wersją planu.
Trwają prace nad przygotowaniem stałego rozkładu zajęć w MOS Wola. Niełatwo ustalić zajęcia, które odbywają się w trzech miejscach (MOS, sala III LO i hala Gim nr 48).Na razie obowiązuje plan zajęć tymczasowy, który prezentujemy poniżej.Ostateczny plan zajęć już niebawem.
TERMINARZ TRENINGÓW w MOS WOLA
NA ROK 2012/2013
KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – 94/95
Poniedziałek 18.00 - 19.30 MOS
Wtorek 19.00 - 21.00 MOS
Czwartek 19.00 – 21.00 MOS
Sobota 10.30 - 12.30 MOS
KRZYSZTOF WÓJCIK – II Liga
poniedziałek 19.00-21.00 WSM
środa 19.00-21.00 WSM
czwartek 18.30-20.00 WSM
piątek 19.30-21.00 MOS
sobota 17.00-19.00 MOS termin meczowy
PIOTR NAJMOWICZ – KADET I – ‘96
poniedziałek 19.30-21.00 MOS
środa 17.00-19.00 MOS
czwartek 19.30-21.00 III LO
sobota 12.30-14.30 MOS
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – KADET II – ‘97
poniedziałek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
wtorek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
czwartek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
KONRAD COP CHŁOPCY MINI – ‘00
poniedziałek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
środa 17.00-18.30 G 48 Deotymy
piątek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – CHŁOPCY MINI – ‘01
poniedziałek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
wtorek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
czwartek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
PAWEŁ WASILEWSKI – CHŁOPCY MINI – ‘02
poniedziałek 15.00-16.30 MOS
środa 17.00-18.30 III LO
czwartek 15.00-16.30 MOS
ELŻBIETA LIZIŃCZYK - JUNIORKI – ‘95
poniedziałek 16.30 - 18.00 MOS
wtorek 17.00 - 19.00 MOS
czwartek 17.00 - 19.00 MOS
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
ARTUR WÓJCIK – KADETKI I – ‘96
wtorek 17.00-19.00 MOS
środa 19.00- 21.00 MOS
piątek 16.30-18.00 MOS
sobota 9.00-10.30 MOS
STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI II –‘ 97
poniedziałek 17.00-18.30 G48 Deotymy
wtorek 17.00-18.30 G48 Deotymy
czwartek 17.00-18.30 G48 Deotymy
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
JACEK BANASIK – MŁODZICZKI – 98/99
wtorek 17.00-18.30 G48 Deotymy
czwartek 17.00-18.30 G48 Deotymy
piątek 17.00-18.30 G48 Deotymy
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
RADOSŁAW KRUKOWSKI - DZIEWCZĘTA MINI – ‘00
poniedziałek 15.00-16.30 MOS
środa 17.00-18.30 G 48 Deotymy
piątek 18.00-19.30 MOS
ARTUR WÓJCIK - DZIEWCZĘTA MINI – ’01 I MŁODSZE
wtorek 15.30-17.00 MOS
środa 15.30-17.00 MOS
piątek 15.00-16.30 MOS
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RADOSŁAW KRUKOWSKI –
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA - CHŁOPCY 96/94
poniedziałek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
środa 19.00-20.30 III LO
MATEUSZ JAWORSKI -
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA - CHŁOPCY 99/97
poniedziałek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
czwartek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
PIOTR TABOR -
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 99/97
poniedziałek 17.00-18.30 III LO
Czwartek 17.00-18.15 III LO
PIOTR TABOR -
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 96/94
poniedziałek 18.30-20.00 III LO
czwartek 18.15-19.30 III LO
BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI –
TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami poszczególnych grup.
Poniedziałek 19.30-21.00 JUNIORZY
wtorek 18.00-19.30 KADETKI
wtorek 19.30-21.00 JUNIORKI
czwartek 18.15-19.00 JUNIORZY
czwartek 20.00-21.30 II LIGA
JULITA BYSIEC - OSIŃSKA -
GRUPA DZIEWCZĄT CHEERLEADERS I (MŁODSZE)
Wtorek 17.00-18.30 III LO
Piątek 18.00-19.30 III LO
JULITA BYSIEC - OSIŃSKA -
GRUPA DZIEWCZĄT CHEERLEADERS II (STARSZE)
Wtorek 18.30-20.00 III LO
Piątek 16.30-18.00 III LO