Aktualności

31.08.2012

Zmiana warty w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Wola. Dyrektor Krzysztof Zimnicki przechodzi na emeryturę. Paweł Wasilewski dyrektorem ośrodka.

Dotychczasowy dyrektor MOS-u Krzysztof Zimnicki przechodzi na emeryturę.Od 1 września dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola, po wygraniu konkursu na to stanowisko, zostaje Paweł Wasilewski, który właśnie otrzymał oficjalną nominację od Prezydent Warszawy.

 • Krzysztof Zimnicki i Paweł Wasilewski
  Krzysztof Zimnicki i Paweł Wasilewski
 • Paweł Wasilewski i Zuzanna Kowalska w imieniu pracowników MOS Wola składają podziękowania dyrektorowi K. Zimnickiemu
  Paweł Wasilewski i Zuzanna Kowalska w imieniu pracowników MOS Wola składają podziękowania dyrektorowi K. Zimnickiemu
 • Delegacja Rady Rodziców dziękuje dyrektorowi Zimnickiemu
  Delegacja Rady Rodziców dziękuje dyrektorowi Zimnickiemu
 • Pracownicy MOS Wola na uroczystym pożegnaniu dyrektora w sali pamiątek klubowych MOS Wola
  Pracownicy MOS Wola na uroczystym pożegnaniu dyrektora w sali pamiątek klubowych MOS Wola
 • Wiceprezydent Warszawy Włodzimierz Paszyński wręcza Pawłowi Wasilewskiemu nominacje na dyrektora MOS Wola.
  Wiceprezydent Warszawy Włodzimierz Paszyński wręcza Pawłowi Wasilewskiemu nominacje na dyrektora MOS Wola.

 

W dniu 30 sierpnia odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Pedagogicznej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola, na którym pracownicy i rodzice uczestników zajęć podziękowali dotychczasowemu dyrektorowi MOS-u, Krzysztofowi Zimnickiemu, który przechodzi na emeryturę nauczycielską po 43 latach parcy. Pan Krzysztof Zimnicki nie rozstanie się zupełnie z MOS-em, ponieważ nadal będzie pełnił funkcję Prezesa Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego MOS Wola oraz będzie sprawował funkcję organizatora imprez sportowych.

Pan Krzysztof Zimnicki swoje ostatnie 20 lat pracy przepracował w MOS Wola, pełniąc funkcję trenera, przez cztery lata wicedyrektora i przez ostatnie dziesięć lat dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego na warszawskiej Woli.

Krzysztof Zimnicki dziękując swoim współpracownikom podkreślił, że miał ogromne szczęście, spotykając w ośrodku na Woli wielu wspaniałych ludzi. Dyrektor powiedział m.in.:

 "- Pracowałem z doskonałą młodzieżą, trafiłem na świetnych kolegów trenerów, spotkałem tu na Woli wielu zaangażowanych pracowników, pomocnych i życzliwych rodziców naszych wychowanków. Przyszedłem do pracy na Wolę, by realizować swoją pasję - szkolenie siatkarskiej młodzieży. I udało mi się, dzięki świetnej współpracy z kolegami Krzysztofem Felczakiem i Mirosławem Grygorukiem oraz grupą innych kolegów ,doprowadzić naszych wychowanków do wielu sukcesów. W latach 1998-2008 nasza sekcja siatkówki chłopców , w której pracowałem, należała do najlepszych w Polsce i w tym okresie nasi młodzi wolscy siatkarze zdobyli 18 medali w mistrzostwach Polski, wielu trafiło do reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych, część do dziś gra w zespołach ekstraklasy i I ligi.

Moje dokonania jako dyrektora MOS-u oceńcie sami, ale wydaje mi się, że sporo udało się zrobić. Dziesięć lat temu, kiedy rozpoczynałem pełnienie funkcji dyrektora udało się przeprowadzić generalny remont naszej hali sportowej, potem były remonty szatni, natrysków, sauny. Udało się stworzyć salę pamiątek klubowych i teraz kiedy kończę dyrektorowanie dobiega końca remont elewacji zabytkowego budynku, w którym mieści się nasz ośrodek.

Wszystkim ludziom MOS-u Wola za ich pasję, twórczą i rzetelną pracę, młodzieńczą fantazję i miłość do ludzi złożyłem hołd i podziękowania pisząc książkę o historii MOS Wola. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wszystko."

W imieniu pracowników głos zabrał nowy dyrektor, Paweł Wasilewski, który powiedział m.in.:

- Drogi Panie Dyrektorze! Wyrażamy naszą wdzięczność Osobie, ktora przez wiele lat swojej pracy zawodowej służyła drugiemu człowiekowi. To dla nas wielkie szczęście, że mieliśmy obok siebie człowieka, który potrafił połączyć wykonanie swoich obowiązków z pasją. Mamy nadzieję, że nie rozstajemy się, bo zawsze tu będzie dla Pana miejsce. Chcemy, aby pamiętał Pan, że wszyscy tutaj czekamy na Pana z otwartym sercem i uśmiechem. Za wszystko serdecznie Panu - Panie Dyrektorze- dziękujemy i życzymy, aby dalsze lata upływały w równie serdecznej atmosferze."

W imieniu pracowników MOS-u Wola Paweł Wasilewski i kierownik administracyjno-gospodarczy Zuzanna Kowalska, wręczyli dyrektorowi bukiet kwiatów i upominek (zegarek z dedykacją) oraz podziękowanie na piśmie z podpisami wszystkich pracowników.

Następnie podziękowania za wspaniałą współpracę dyrektorowi Krzysztofowi Zimnickiemu złożyli rodzice uczestników zajęć w MOS Wola, przewodniczący Rady Rodziców Piotr Urbański i pani Anna Szewczyk. Delegacja rodziców wręczyła dyrektorowi ogromny bukiet róż oraz upominek, markowe pióro wieczne z dedykacją: "Za wieloletni trud włożony w wychowanie i szkolenie naszych dzieci. Wdzięczni Rodzice i Wychowankowie."

Warto podkreślić, że wcześniej dyrektor Krzysztof Zimnicki otrzymał gorące podziękowania za pracę w MOS Wola od władz Dzielnicy Wola oraz nagrodę Burmistrza dzielnicy, Urszuli Kierzkowskiej.

W poniedziałek, 27 sierpnia br władze Warszawy na uroczystości w Pałacu Ślubów podziękowały dyrektorowi Krzysztofowi Zimnickiemu za zaangażowanie w pracę Ośrodka. Dyrektor otrzymał list od pani Prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Na tej samej uroczystości nowy dyrektor MOS-u Wola, Paweł Wasilewski otrzymał oficjalnie powołanie przez Prezydenta Warszawy na stanowisko dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola na kadencję 2012-2017, które wręczył mu wiceprezydent Warszawy, Włodzimierz Paszyński.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy