Aktualności

02.10.2004

Kadetki w Tuszynie , młodzicy w Olsztynie.

Drużyny MOS Wola uczestniczą w turniejach towarzyskich przed sezonem. Dziewcząta (kadetki) grały ze zmiennym szczęściem i bez sukcesów w Tuszynie, młodzicy (1990) niezbyt dobrze spisali się w Olsztynie.

Drużyny MOS Wola uczestniczą w towarzyskich turniejach.

KADETKI , dziewczęta 1988-89, trenera Artura Wójcika grają w wielkim turnieju w Tuszynie, z udziałem 16 drużyn z całej Polski. Dziewczęta grają ze zmiennym szczęściem. Wygrały dwa mecze, przegrały trzy razy. MOS Wola wygrał z Biłgorajem 2:1 oraz z Iławą 2:1. Natomiast trzy porażki po 0:2  dziewczęta poniosły ze Startem Łódź, Aleksandrowem i z Elblągiem (kadra Pomorza 1989).
Jak podkreślił w rozmowie telefonicznej trener Artur Wójcik, jest to bardzo pożyteczna próba dla naszej drużyny. Dziewczęta grają w bardzo osłabionym składzie , dwie zawodniczki są na zgrupowaniu kadry Mazowsza  przed Turniejem Nadziei Olimpijskich, dwie następne są chore, ale pozostałe dziewczyny mają okazję sporo pograć w silnie obsadzonym  turnieju.

W niedzielę dziewczęta przegraył z UKS 179 Łódź 1:2 oraz z Tuszynem, także 1:2. W sumie kadetki zajęły 10.miejsce, ale trener miał nadzieję sprawdzić w graniu wszystkie zawodniczki.

MŁODZICY , rocznik 1990, trenera Piotra Tabora grali  w turnieju w Olsztynie. Wśród młodzików grało  w turnieju 6 drużyn. Nasz zespół kolejno przegrał z Maratonem Świnoujście 0:2, wygrał z drugim zespołem Metra (91) 2:1, przegrał z AZS Olsztyn (I) 0:2 i z Metrem Warszawa (I) 0:2. W ostatnim meczu sobotnim nasi młodzicy pokonali młodszy zespół AZS Olsztyn (II) 2:0 .

W niedzielę rano MOS Wola wygrał ponownie z II drużyną AZS Olsztyn (91) i zajał  V miejsce w turnieju.
Turniej wygrało Metro I, 2/ AZS Olsztyn I  3/Maraton Świnoujście , 4/ Metro II (91), 5/ MOS Wola , 6/ AZS Olsztyn II (91).

W ocenie trenera nasz zespół nie grał w tym turnieju  dobrze, a na dodatek nie prezentował  należytej waleczności i zaangażowania w grę.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy