Aktualności

21.08.2012

Zakończenie turnusu w Stręgielku. Tygodniowe zgrupowanie w Węgorzewie juniorów i kadetów MOS Wola.

Na zakończenie dwutygodniowego obozu w Stręgielku odbył się tradycyjny obozowy turniej o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola pełen cukierków. Obecnie juniorzy i kadeci MOS Wola przebywają na tygodniowym zgrupowaniu w Węgorzewie.

  • Treningi w terenie w pięknym mazurskim krajobrazie.
    Treningi w terenie w pięknym mazurskim krajobrazie.
  • Zwycięzcy turnieju odbierają z rąk Prezesa Krzysztofa Zimnickiego puchar pełen cukierków.
    Zwycięzcy turnieju odbierają z rąk Prezesa Krzysztofa Zimnickiego puchar pełen cukierków.

 

Zakończył się obóz juniorów i kadetów w Stręgielku. Treningi w terenie, na siłowni i na boiskach ziemnych oraz korzystanie z kajaków i rowerów wodnych - to obraz dwutygodniowego zgrupowania w ośrodku szkoleniowym "Omega", gdzie tradycyjnie od wielu lat przygotowują się do sezonu siatkarze MOS-u.

Tradycyjnie na zakończenie turnusu odbył się Turniej o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola, gdzie najlepsze drużyny otrzymały puchary pełne cukierków. Startowało 10 drużyn. Po turnieju wszyscy uczestnicy obozu spędzili wieczór przy grilu z pieczeniem kiełbasek.

Na ostatni tydzień przygotowań do nowego sezonu grupy juniorów i kadetów przeniosły się do Węgorzewa. Nasi siatkarze zamieszkali w hotelu w pobliżu Kanału Węgorzewskiego, obok parku i Portu Żeglugi. Kilkaset metrów od miejsca zamieszkania znajduje się hala OSiR Węgorzewo z trzema boiskami do siatkówki, gdzie pilnie trenują nasi siatkarze.

Fotogalerię z obozu można obejrzeć na stronie MOS Wola na facebooku: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.401683946557173.93225.138726976186206&type=1

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy