Aktualności

16.09.2004

Spotkanie władz Dzielnicy Wola z naszymi siatkarzami

W dniu dzisiejszym w MOS Wola na Rogalińskiej gościliśmy władze Dzielnicy Warszawa Wola. Przybyli do nas pani Beata Gosiewska - przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki , Zastępca Burmistrza Woli pan Mariusz Błaszczak oraz Naczelnik Wyd

  • W czasie spotkania w świetlicy MOS-u
    W czasie spotkania w świetlicy MOS-u
  • Pani Beata Gosiewska przewodnicząca Komisji wręcza nagrodę G.Łomaczowi
    Pani Beata Gosiewska przewodnicząca Komisji wręcza nagrodę G.Łomaczowi
Władze Dzielnicy Warszawa Wola gościły w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul.Rogalińskiej. Najpierw o działalności MOS Wola goście dyskutowali z dyrektorem Krzysztofem Zimnickim i trenerem Krzysztofem Felczakiem.
Warto podkreślić , że Dzielnica Wola otacza MOS systematyczną opieką. Aktualnie trwa pierwszy etap remontu  szatni, łazienek i toalet. Na ten cel władze Woli przeznaczyły 150 tysięcy złotych. Kolejny  etap remontu Ośrodka jest zaplanowany na przyszły rok.
Następnie goście wręczyli 26 medalistom mistrzostw Polski w siatkówce nagrody rzeczowe , w postaci sprzętu sportowego. Siatkarze otrzymali markowe buty do siatkówki i inny sprzęt sportowy. W imieniu siatkarzy podziękował za nagrody kapitan drużyny juniorów Kamil Mazowiecki.
Na zakończenie obyło się w świetlicy klubowej miłe spotkanie siatkarzy z zaproszonymi gośćmi.
Władze Dzielnicy Wola zostały zaproszone na mecze i turnieje naszych siatkarzy w rozpoczynającym się sezonie.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy