Para Zbyszek Bartman / Łukasz Jałoza WICEMISTRZAMI POLSKI !

Historyczny sukces w mistrzostwach Polski juniorów w siatkówce plażowej odniosła para MOS Wola Z.Bartman - Ł.Jałoza. Srebrny medal zdobyty w Pile to pierwszy medal w plażówce w historii MOSu Wola, w historii warszawskiej i mazowieckiej siatkówki młodzież

Wielki sukces odniosła para MOSu Wola Z.Bartman / Ł.Jałoza w rozgrywanych w Pile mistrzostwach Polski juniorów w siatkówce plażowej.
Para MOS Wola zdobyła tytuł wicemistrzów Polski i pierwszy w historii klubu medal w plażówce !

W meczu finałowym o I miejsce para MOS Wola przegrała z dwójką Maratonu Świnoujście Kubiak / Kulikowski 1:2. Mecz był bardzo dramatyczny. Pierwszego seta wygrała para MOS-u , w końcówce drugiego seta , przy stanie 18:19 doszło do zgrzytu , z powodu zdaniem pary MOSu, pomyłki sędziowskiej, która zadecydowała o losach tytułu mistrzowskiego. W rezultacie para MOS Wola przegrała końcówkę drugiego oraz trzeciego seta, a Z. Bartman nie godził się z decyzjami sędziów i był karany kartkami.

Dwie pozostałe pary MOS Wola , które startowały w finale MP , musiały się zadowolić miejscami 13 - 16.