Aktualności

02.06.2004

Zapowiada się ciekawy , siatkarski weekend

Dużo ciekawych imprez siatkarskich odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie. We wszystkich będą uczestniczyć zespoły MOS Wola...

Juz w piątek rozpoczyna się IX Międzynarodowy Turniej KS Metro na Ursynowie,  z udziałem 24 drużyn rocznika 1990. W turnieju wystartuje zespół MOS Wola trenera Piotra Tabora. Grupa eliminacyjna z udziałem naszej drużyny zagra w piątek o godzinie 19,00 , w hali na ul.Hawajskiej 7.

W sobotę i niedzielę na Moczydle odbędą się Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej juniorek i juniorów. W zeszłym roku trzy pary MOS Wola zajęły trzy pierwsze miejsca wśród juniorów. Jak będzie w tym roku , czy uda się powtórzyc taki sukces ?

W hali przy ulicy Siennickiej, na Grochowie,  odbędą się wojewódzkie zawody w mini-siatkówce, eliminacje do Zabrza. Do finałowego Turnieju Ogólnopolskiego PZPS zakwalifikują się tylko najlepsi z Mazowsza w rocznikach 1991,1992 i 1993. Trzymamy kciuki za najmłodszych naszych siatkarzy z grup trenerów Andrzeja Paszczuka i Artura Wójcika.

Do tego wszystkiego w telewizji w weekend od samego rana , transmisje z LIGI ŚWIATOWEJ. Reprezentacja Polski zagra z Japonią.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy