Aktualności

29.05.2012

Chłopcy z rocznika 2000 awansowali do Zabrza na turnieju barażowym w Międzyrzecu Podlaskim..

Drużyna chłopców rocznika 2000 trenera Konrada Copa wywalczyła awans do Mistrzostw Polski w minisiatkówce,które odbędą się w Zabrzu.

 • Drużyna chłopców - rocz. 2000 , która uzyskała awans do Zabrza
  Drużyna chłopców - rocz. 2000 , która uzyskała awans do Zabrza
 • Drużyna w czasie przyjęcia zagrywki
  Drużyna w czasie przyjęcia zagrywki
 • Trwają mecze w turnieju
  Trwają mecze w turnieju
 • Drużyna 2000 z brązowymi medalami Mistrzostw Mazowsza
  Drużyna 2000 z brązowymi medalami Mistrzostw Mazowsza
 • Drużyna z trenerem Konradem Copem na czasie
  Drużyna z trenerem Konradem Copem na czasie

Dnia 26 maja 2012 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Międzywojewódzki Turniej Barażowy w mini-siatkówce o Puchar Kinder+Sport 2012. W turnieju uczestniczyły drużyny z miejsc II i III z województw: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W kategorii „trójek” najlepsza okazała się drużyna rocznika 2000 trenera Konrada Copa, która wywalczyła awans do mistrzostw Polski w Zabrzu.

Skład drużyny: Michał Skibiński, Filip Szymański, Maciej Trociński, Bartek Kreft i Krystian Antosiak

Wyniki spotkań:

MOS-Serbinów Biała Podlaska 25-22

MOS-Mońki 25-15

MOS – AZS Olsztyn 25-10

Półfinał

MOS – Międzyrzec Podlaski 25-20

Finał

MOS – Serbinów Biała Podlaska 25-16

Przypomnijmy, że tydzień wcześniej drużyna rocznika 2000 wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach Mazowsza. Wcześniej wygrała dwa turnieje eliminacyjne, jednak w najważniejszym turnieju najlepsi okazali się młodzi siatkarze Metra Warszawa.

Turnieje podsumował trener Konrad Cop:

„Gratuluję chłopakom świetnego występu na turnieju barażowym. Szczególnie dużo emocji przysporzył mecz półfinałowy, który rozgrywaliśmy z gospodarzem turnieju – drużyną z Międzyrzeca. Spotkanie było bardzo wyrównane, a zwycięzca tego spotkania uzyskiwał bezpośredni awans do mistrzostw Polski. Chciałem podkreślić bardzo dobrą zmianę jaką w tym meczu dał Bartek Kreft. Dzięki jego blokom i atakom przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Teraz naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie się do Pucharu Polski w Zabrzu, gdzie będziemy chcieli poprawić 7 lokatę z ubiegłego roku.

Brązowy medal, który zdobyliśmy tydzień wcześniej jest dobrym wynikiem, ale z małym niedosytem. Po wygraniu dwóch turniejów eliminacyjnych liczyliśmy na pewno na więcej. Medal jednak zawsze cieszy, a brązowego jeszcze nie miałem w swojej kolekcji … J

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy