Aktualności

01.04.2012

Zainteresowanie albumem o MOS Wola

"Kurier Wolski" nr 96 z dnia 22 marca oraz portal internetowy "Strefa Siatkówki" z dnia 31 marca br. informują o powstaniu książki o MOS Wola Warszawa autorstwa Krzysztofa Zimnickiego, która ukazała się w ubiegłym miesiącu.

  • "KURIER WOLSKI" z dnia 22 marca 2012 roku.
    "KURIER WOLSKI" z dnia 22 marca 2012 roku.

 

"KURIER WOLSKI" nr 96 z dnia 22 marca 2012 roku zamieszcza relację z prezentacji książki, która odbyła się w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w artykule pt."Powstała książka o MOS Wola".

W artykule czytamy m.in.: "Powstała książka opisująca 45 lat historii MOS-u Wola. To ponad 500 stron unikalnych zdjęć, dokumentów i ciekawostek o klubie nazywanym wolską świątynią siatkówki (...). - Ta książka powstała dla dawnych i obecnych ludzi MOS Wola. Dla wielu klub był i jest drugim domem. Jest miejscem, gdzie spełniały się marzenia, przeżywało się wspaniałe sukcesy i przełykało gorycz porażek sportowych - podkreślił dyrektor.

Więcej można przeczytać w "Kurierze Wolskim".

Najpopularniejszy w Polsce siatkarski portal internetowy STREFA SIATKÓWKI dnia 31 marca br zamieszcza tekst red. Tomasza Tadrały pt." MOS Wola Warszawa doczekał się własnej encyklopedii".

Oto link do tego artykułu: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-03-31-mos-wola-warszawa-doczekal-sie-wlasnej-encyklopedii

Wszystkich ludzi MOS Wola zachęcamy do przeczytania książki autorstwa Krzysztofa Zimnickiego o MOS WOLA WARSZAWA.

Dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy