Dobry występ mini siatkarzy MOS Wola rocznika 1999 na turnieju w Ostrołęce.

Dnia 19.02.2012 r. rozegrany został pierwszy turniej eliminacyjny chłopców Kinder+Sport, w kategorii 1999. Organizatorem z ramienia MWZPS była Akademia Siatkówki im. A. Gołasia w Ostrołęce. Trener Paweł Wasilewski wystawił dwa zespoły „czwórek", które zajęły w turnieju 3 i 10 miejsce.

Skład zespołów MOS Wola:

I zespół – Aleksander Jass, Rafał Prokopczuk, Stanisław Bęza, Jan Najmiec, rez. Łukasz Laskowski.

II zespół – Filip Stangreciak, Piotr Tumiłowicz, Krzysztof Godlewski, Kacper Dyliński, rez. Mateusz Chróścicki, Paweł Berentowicz.

Pierwszy zespół w grupie eliminacyjnej odniósł 5 zwycięstw i bez porażki wszedł do fazy finałowej. W finałach nasi młodzi siatkarze odnieśli 3 zwycięstwa: z Metrem I (wynik z eliminacji), Plasem Warszawa i Sokołem Żuromin i 2 porażki: Metrem II i gospodarzem turnieju – Ostrołęką. Ostatecznie chłopcy zajęli 3 miejsce.

Drugi zespół po grach eliminacyjnych zajął 4 m-ce w grupie i walczył o pozycje 7-12. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli 10. miejsce.

Kolejny turniej eliminacyjny, odbędzie się pod koniec kwietnia. Po dwóch grach eliminacyjnych odbędzie się finał rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza, z udziałem 8 najlepszych drużyn, wyłonionych z dwóch turniejów eliminacyjnych.

Najlepszy zespół w województwie uzyskuje awans do Zabrza, gdzie będzie miał szanse walczyć o Puchar Polski. Drużyny z miejsc 2 i 3 zagrają jeszcze w barażach