Aktualności

04.01.2012

Kolejny rekord! Ponad pół miliona odwiedzin na naszej stronie internetowej w roku 2011

Systematycznie rośnie ilość odwiedzających naszą stronę. W roku 2011 na stronie MOS Wola mieliśmy 566186 odwiedzin ! Dużo ponad pół miliona wizyt to ogromna radość dla nas, ale także duże wyzwanie, by sprostać tak wielkiemu zainteresowaniu. W sezonie 2011/12 MOS Wola jest także na Facebooku i w ciągu trzech miesięcy naszą stronkę na Facebooku polubiły już 573 osoby. Zapraszamy następnych!

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy. W roku 2011 naszą mosowską stronę internetową oraz stronkę na Facebooku wspomogli nowi redaktorzy: Radosław Krukowski i Renata Gardzińska. Prowadzą oni także systematycznie aktualizowany kalendarz imprez MOS Wola, gdzie najszybciej ukazują się wyniki uzyskane przez drużyny MOS Wola, zanim znajdziecie opis meczu.

Nie zawsze jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie mecze naszych drużyn, bo zdarza się, że jednego dnia zespoły MOS Wola grają kilka spotkań . A w rozgrywkach uczestniczy bardzo dużo naszych drużyn. W rozgrywkach seniorskich grają zespóły MOS Wola w II i IV lidze mężczyzn, zespoły w rozgrywkach juniorów (2 zespoły) i juniorek, dwa zespoły kadetów i dwa kadetek, zespół młodzików i drużyna młodziczek oraz dodatkowo zespoły minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

Dlatego dziękujemy trenerom, rodzicom, zawodnikom i sympatykom MOS-u za przekazywane na bieżąco, telefonicznie bądź e-mailem, relacje z meczów i fotki. Pozwala to na szybkie zamieszczanie informacji na naszej stronie.

Przykro nam, że nie zawsze znajdujecie informacje ze wszystkich rozgrywek, ale po prostu nie jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich zawodów i bez pomocy oraz zaangażowania wszystkich trenerów, kierowników ekip, kapitanów drużyn i sympatyków nie będzie pełnej informacji.

Bardzo przykro, że przez cztery miesiące tego roku szkolnego kilka drużyn jeszcze nie dostarczyło zdjęcia grupowego do naszej klubowej galerii zespołów MOS Wola.

Zapraszamy osoby chętne do pracy w redakcji strony, poszukujemy nowych współpracowników : redaktorów, fotografów , sprawozdawców, grafików komputerowych.

W Nowym Roku 2012 życzymy naszym sympatykom miłych wrażeń podczas odwiedzin na stronie www.moswola.pl oraz na naszej stronce na Facebooku. Naszym siatkarkom i siatkarzom życzymy wielu sukcesów i chętnie będziemy o nich pisać na naszej stronie.

dodał: KZ

Oto zestawienie odwiedzin na stronie MOS Wola:


Wizyty na stronie MOS Wola w roku 2011

 

Miesiąc

Ilość odwiedzin

I    styczeń

54945

II   luty

50438

III  marzec

54308

IV  kwiecień

38035

V   maj

43826

VI  czerwiec

39008

VII lipiec

29857

VIII sierpień

30877

IX  wrzesień

56398

X   październik

62075

XI  listopad

57371

XII grudzień

49048

RAZEM w roku 2011

566186

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy