Aktualności

23.12.2011

Spotkania opłatkowe w MOS Wola

W sali pamiątek klubowych odbywają się tradycyjne spotkania opłatkowe, które organizują poszczególne drużyny. Uroczysta była wigilia najstarszych drużyn sekcji męskiej. Przy wigilijnym stole zasiedli siatkarze II ligi mężczyzn i juniorzy MOS Wola. Swoje spotkania zorganizowały drużyny dziewcząt. Odbyła się także wigilia pracowników MOS Wola.

 • Pracownicy MOS Wola przy choince i wigilijnym stole.
  Pracownicy MOS Wola przy choince i wigilijnym stole.
 • Rozpoczęcie wigilii najstarszych drużyn chłopców - zespołu II ligi mężczyzn i drużyny juniorów.
  Rozpoczęcie wigilii najstarszych drużyn chłopców - zespołu II ligi mężczyzn i drużyny juniorów.
 • Drużyna juniorek z trenerem Arturem Wójcikiem przy klubowej choince
  Drużyna juniorek z trenerem Arturem Wójcikiem przy klubowej choince
 • Dzielenie się opłatkiem.
  Dzielenie się opłatkiem.
 • Dyrektor Krzysztof Zimnicki składa życzenia pracownikom MOS Wola.
  Dyrektor Krzysztof Zimnicki składa życzenia pracownikom MOS Wola.

 

W sali pamiątek klubowych MOS Wola odbywają się tradycyjne spotkania opłatkowe, które organizują poszczególne drużyny naszego klubu.

Bardzo uroczysta była wigilia najstarszych zespołów sekcji męskiej, drużyny II ligi mężczyzn oraz zespołu juniorów starszych.


Spotkanie wigilijne otworzył tradycyjnie dyrektor MOS Wola Krzysztof Zimnicki, który powitał zebranych, przypomniał o tradycji wigilijnych spotakń opłatkowych w ośrodku.

Dyrektor złożył wszystkim życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i rozpoczął spotkanie opłatkowe.

Zebrani łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia, a następnie usiedli do stołu z tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami przy klubowej choince ozdobionej złotymi bombkami, które mają przynieść szczęście i oczywiście złoto w zawodach nadchodzącego nowego roku.

W MOS Wola, w sali pamiątek klubowych ośrodka odbyła się także wigilia pracowników MOS Wola. Spotkali się współnie dyrekcja, trenerzy, pracownicy administracji i obsługi.

Jak podkreślił dyrektor MOS opłatek jest symbolem pojednania, znakiem przyjaźni i miłości. Dzielenie się opłatkiem na początku wieczerzy wigilijnej wyraża chęć bycia razem. Dyrektor powiedział, że wszyscy zasiądą niebawem do wigilijnego stołu ze swoimi rodzinami, a dziś zasiadamy przy choince do stołu nakrytego białym obrusem z tradycyjnymi potrawami, jako mosowska rodzina.

Potem wszyscy ze wszystkimi dzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu. Były kolędy, prezenty i rodzinna atmosfera.


Pracownicy MOS Wola życzą wszystkim uczestnikom zajęć w ośrodku WESOŁYCH  ŚWIĄT  !
 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy