Aktualności

19.12.2011

Kadetki MOS Wola I znów zwyciężają

Bardzo cenne zwycięstwo odniosły kadetki MOS-u Wola '95 rozgrywkach I ligi Mazowsza. W hali przy ulicy Karmelickiej 13 pokonały zespół Ateny w stosunku 3:0.

  • Kadetki MOS Wola I z trenerką Elżbietą Lizińczyk
    Kadetki MOS Wola I z trenerką Elżbietą Lizińczyk

Zwycięstwo to zapewniło zawodniczkom MOSu II miejsce w rozgrywkach serii zasadniczej, a tym samym udział w finałowych turnieju o Mistrzostwo Mazowsza, bez grania play-offów. Mimo, że do rozegrania pozostał jeden mecz (10 stycznia z Wyszkowem) u siebie to obecna pozycja jest niezagrożona.

Z przebiegu grania z Ateną zadowolona była trenerka zespołu: Elżbieta Lizińczyk, gdyż przewaga jej zawodniczek była zdecydowana. Dużo kłopotów sprawiała przeciwniczkom mierzona zagrywka jak również urozmaicona gra w ofensywie (silny atak przeplatany plasem czy kiwnięciem). Emocje rosły w kilku momentach pierwszego i drugiego seta, kiedy to Atena przejmowała inicjatywę na zagrywce, a w nasze szeregi wkradał się chaos. Na szczęście były to krótkie przestoje i wszystkie trzy końcówki zakończyły się wygraną siatkarek MOS-u.

UKS Atena Warszawa - MOS Wola I 0:3 (19:25; 21:25; 21:25)

Skład MOS-u: Świercz, Grzeszczak, Bratman, Jędrzejewska, Trocińska, Szyjka, Robaszkiewicz, Karcz, Dziekańska, Grajek, Gawlik, Olak

Dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy