Aktualności

03.12.2011

Wyniki drugiego dnia "Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju minisiatkówki 25."WOLA-CUP"

Oto wyniki z sobotnich gier oraz rozstawienie drużyn do II fazy ćwierćfinałowej, która odbędzie się w niedzielę od godz.9,00

  • Grają TSC Berlin z MOS II Wola Warszawa
    Grają TSC Berlin z MOS II Wola Warszawa

FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA I

1. (10) AS Ostrołęka - MOS Wola III                   2:0 (25:11; 25:11)

2. (11) TSC Berlin -  MOS Turek                        0:2 (13:25; 20:25)

3. (12) Aon Vienna - BAS Białystok                    2:1 (25:21; 22:25; 15:8)

4. (13) MOS WOLA I - UKS Piast Krotoszyn         2:1 (25:18; 23:25; 15:8)

5. (14) AS Ostrołęka - KS Metro                        2:1 (25:7; 18:25; 15:13)

6. (15) Plas Warszawa - UKS Leżajsk                   0:2 (19:25; 20:25)

7. (16) MOS Wola II- UKS Stalowa Wola             0:2 (19:25; 20:25)

8. (17) Volley 16 B-stok- SKOK Wołomin             0:2 (16:25; 8:25)

9. (18) MOS Wola III -  UKS Serbinów                0:2 (7:25; 12:25)

10. (19) TSC Berlin - UKS Stalowa Wola              0:2 (11:25; 23:25)

11. (20) BAS Białystok -  UKS Leżajsk                  2:1 (14:25; 25:22; 15:7)

12. (21) Plas Warszawa - Aon Vienna                  0:2 (14:25; 14:25)

13. (22) Volley 16 B-stok- UKS Piast Krotoszyn     0:2 (11:25; 9:25)

14. (23) AS Ostrołęka -  UKS Serbinów                1:2 (18:25; 25:20; 19:15)

15. (24) MOS Wola II -   MOS Turek                    0:2 (11:25; 20:25)

 

 

FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA II

 

(25)    A1 – D2        UKS Piast Krotoszyn-UKS Leżajsk         2:0 (25:15; 25:16)

(26)    B1 – C2        AS Ostrołęka- UKS Stalowa Wola         2:0 (25:16; 25:20)

(27)    A2 – D1        MOS WOLA I - Aon Vienna                0:2 (15:25; 17:25)

(28)    B2 – C1        UKS Serbinów- MOS Turek                 2:0 (25:20; 26:24)

(29)    A3 – D4        SKOK Wołomin- Plas Warszawa           2:1 (23:25; 25:15; 25:11)

(30)    A4 – D3        Volley 16 Białystok-BAS Białystok         0:2 (14:25; 21:25)

(31)    B3 – C4        KS Metro- TSC Berlin                         2:0 (25:12; 25:12)

(32)    B4 – C3        MOS Wola III-MOS Wola II                 0:2 (20:25; 21:25)

 

PLAN GIER W NIEDZIELĘ

 9.00             H1(p.29) – H4(p.32)          Plas Warszawa-MOS Wola III   

                    H2(p.30) – H3(p.31)          Volley 16 Białystok-TSC Berlin

                    G1(w.29) – G4(w.32)        SKOK Wołomin- MOS Wola II

10.00           G2(w.30) – G3(w.31)        BAS Białystok- KS Metro

                    F1(p.25) – F4(p.28)          UKS Leżajsk- MOS Turek

                    F2(p.26) – F3(p.27)          UKS Stalowa Wola- MOS WOLA I

11.00           E1(w.25) – E4(w.28)         UKS Piast Krotoszyn- UKS Serbinów

                    E2(w.26) – E3(w.27)         AS Ostrołęka-Aon Vienna

                    o miejsce 15

12.00           o miejsce 13

                    o miejsce 11

                    o miejsce 9

13.00           o miejsce 7

                    o miejsce 5

                    o miejsce 3

14.00           SPOTKANIE FINAŁOWE

15.00           WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy