Aktualności

01.12.2011

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców

W najbliższy weekend, w terminie 2 - 4 grudnia, w hali przy ul.Deotymy 25/33 odbędzie się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w ramach tegorocznej edycji, 25."WOLA-CUP" 2011. Wystartuje 16 drużyn chłopców (roczniki 1999 i młodsi), w tym zespoły zagraniczne TSC Berlin i Aon Hot Volleys Wiedeń. Turniej jest dofinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

 
Regulamin turnieju:
 
1. Miejsce rozegrania turnieju: Hala sportowa Gimnazjum im. Jana Pawła II nr 48, ul. Deotymy 25/33 Warszawa. Uczestniczą chłopcy rocznik 1999 i młodsi.
 
2. Mecze będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca  9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
 
3. Po rozegraniu ćwierćfinałów utworzone zostaną gr. półfinałowe: „E” o miejsca 1-4, „F” o miejsca 5-8, „G” o miejsca 9-12 i „H” o miejsca 13-16. W poszczególnych grupach półfinałowych gramy systemem pucharowym 1-4 i 2-3.
 
4. Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
 
5. Obowiązuje zmiana obuwia.
 
6. Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcia turnieju.
 

 

Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
1. MOS Wola I
1. KS Metro
1. MOS Wola II
1. Plas Warszawa
2. Volley 16 Białystok
2. MOS Wola III
2. TSC Berlin
2.Aon Vienna
3. UKS Piast Krotoszyn
3. Akademia Siatkówki
im. A. Gołasia Ostrołęka
3. MOS Turek
3. BAS Białystok
4. Skok Wołomin
4. UKS Serbinów
4. UKS Stalowa Wola
4.UKS Leżajsk

       

 
PIĄTEK 2.12.2011
Sektor 1
Sektor 2
Sektor 3
16.00  (1) MOS Wola I-Volley 16 Białystok
(2) KS Metro  – UKS Serbinów
(3)  Plas Warszawa-BAS Białystok
17.00 (4)  MOS Wola II -  TSC Berlin
(5) MOS Turek -  UKS Stalowa Wola
(6) SKOK Wołomin-UKS Piast Krot.
18.00 (7)  MOS Wola I  -  SKOK Wołomin
(8) UKS Leżajsk – Aon Vienna
(9)  MOS Wola III-KS Metro  
SOBOTA 3.12.2011
9.00 (10) AS Ostrołęka - MOS Wola III
(11)  TSC Berlin -  MOS Turek
(12)  Aon Vienna - BAS Białystok
 
1000   UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
 
10.15 (13) MOS I - UKS Piast Krotoszyn
(14) AS Ostrołęka - KS Metro
(15)  Plas Warszawa - UKS Leżajsk
11.00 (16) MOS Wola II- UKS Stalowa Wola
(17)  Volley 16 B-stok–SKOK Wołomin
(18) MOS Wola III -  UKS Serbinów
12.00 (19)  TSC Berlin - UKS Stalowa Wola
(20) BAS Białystok -  UKS Leżajsk
(21)  Plas Warszawa - Aon Vienna
13.00 (22) Volley 16 B-stok-UKS Piast Krot. 
(23) AS Ostrołęka -  UKS Serbinów
(24)  MOS Wola II -   MOS Turek
 
PRZERWA OBIADOWA
ĆWIERĆFINAŁY
16.00       (25)        A1 –D2
(26)           B1- C2
(27)     A2 – D1
17.00       (28)       B2 – C1
(29)         A3 –D4
(30)     A4 – D3
18.00       (31)       B3 – C4
(32)         B4 – C3
 
 
20.00          SPOTKANIE TRENERÓW UL. ROGALIŃSKA 2
 
NIEDZIELA 4.12.2011
9.00           H1(p.29) – H4(p.32)
H2(p.30) – H3(p.31)
G1(w.29) – G4(w.32)
10.00         G2(w.30) – G3(w.31)
F1(p.25) – F4(p.28)
F2(p.26) – F3(p.27)
11.00          E1(w.25) – E4(w.28)
E2(w.26) – E3(w.27)
o miejsce 15
12.00              o miejsce 13
o miejsce 11
o miejsce 9
13.00              o miejsce 7
o miejsce 5
o miejsce 3
14.00                                                                SPOTKANIE FINAŁOWE
15.00                                                        WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
  • Metro Warszawa wszystko wygra <1miejsce>
    MetroWarszawa
    2011/11/30 16:26