Aktualności

21.11.2011

W sobotę w hali MOS Wola przy kolejny mecz II ligi mężczyzn. Lider tabeli zagra na Rogalińskiej!

W hali przy ul.Rogalińskiej w sobotę o godz.16.00 odbędzie się mecz w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom. W zespole gości zagrają m.in. byli reprezentanci Polski: Robert Prygiel i Marcin Kocik. Zapraszamy sympatyków naszej drużyny i prosimy o wsparcie dopingiem. Przypominamy, że na meczach II ligi można wylosować gadżety klubowe.

Przeciwko naszym zawodnikom zagrają m.in.: Robert Prygiel- reprezentant Polski. Uczestnik igrzysk olimpijskich (1996),  mistrzostw świata (2002)  i 2-kronie Mistrzostw Europy (2003, 2007). 5-krotny brązowy medalista mistrzostw Polski: 1993/94 i 1994/95, 1995/96, 2001/02, 2008/09 i Marcin Kocik-  były reprezentant kraju, brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów w 1995 r., medalista mistrzostw Polski ze Skrą Bełchatów i AZS-em Częstochowa.

Przyjdź w sobotę na godz. 16.00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom  będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA

Maskotki klubowe - Myszka Mosówka i Misiek Mosek

Kołatka - rączka do dopingowania,

Długopisy klubowe
Proporczyki MOS Wola 
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy