Aktualności

09.11.2011

Kadetki MOS Wola I wygrały 3:0 z zespołem z Płocka w I lidze Mazowsza

W hali MOS-u przy ul. Rogalińskiej 2 odbył się zaległy mecz naszego pierwszego zespołu kadetek z MUKS Volley Płock. Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando naszych dziewcząt i zakończył się wygraną 3:0 (25:13; 25:10; 25:10)

Wtorkowy mecz w całości toczył się pod dyktando gospodyń. Ani przez chwilę zwycięstwo nie było zagrożone o czym może świadczyć wynik.

Wysoka wygrana świadczy o dobrym przygotowaniu zespołu oraz jeszcze lepszym nastawieniu do meczu przez Panią trener Elżbietę Lizińczyk, która po meczu powiedziała: "MOSianki zagrały bardzo skoncentrowane i od pierwszej piłki narzuciły przeciwniczkom swoje tempo gry. Seriami zdobywały punkty zagrywką a w ataku skutecznie wykorzystywały 3 pozycje przy siatce".

Skład MOS-u: A. Świercz, A. Grzeszczak , A. Bratman , M. Robaczkiewicz , A. Karcz , K. Jędrzejewka , I. Trocińska , I. Szyjka , K. Gawlik, J. Dziekańska , M. Olak , P. Grajek.

Mecz ten zakończył pierwszą rundę rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza. Na siedem spotkań, nasze dziewczęta wygrały 6. W czwartek rozpoczyna się druga runda rozgrywek meczem z UKS Pułaski.

dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy