Aktualności

20.10.2011

Juniorki MOS Wola przegrały mecz z Legionovią w I lidze Mazowsza.

W środę 19.10 w hali przy ul. Rogalińskiej zawodniczki MOS Wola podejmowały zespół Legionovii Legionowo. W czterosetowym pojedynku lepsze okazały się przeciwniczki.

  • Zawodniczki MOS Wola podczas rozgrzewki
    Zawodniczki MOS Wola podczas rozgrzewki
  • zawodniczki MOS-u podczas rozgrzewki
    zawodniczki MOS-u podczas rozgrzewki

Gospodynie zaczęły mecz z wielkim impetem i wolą walki. Jak za każdym razem dużym atutem naszego zespołu była zagrywka, która siała spustoszenie w szeregach gości. Pochwalić można nasze przyjmujące, które wykazywały dużą chęć do gry i dobrze wywiązywały się ze swojej roli. Pierwszy set do końca toczył się pod dyktando gospodyń.

Drugi set to początek problemów MOS-u. Brak koncentracji to chyba podstawowy zarzut w stronę naszego zespołu, bo przecież umiejętności zawodniczkom nie brakuje. Fatalne przyjęcie i jeszcze gorsze obrony piłek będących w zasięgu. Po kilku straconych piłkach i niewykorzystanych szansach zaczęły się również problemy na zagrywce, która wyraźnie osłabła. Set ten przegraliśmy największą różnicą punktów.

Trzeci set to ciąg dalszy i odbicie lustrzane poprzedniego. Mało kombinacyjnej gry umożliwiło gościom ustawianie skutecznego podwójnego bloku. Trzeba przyznać, że przeciwniczki miały wyjątkowe szczęście. Intuicyjne obrony, częste wybloki, asy w linie, punkty z akcji, prawie przegranych. Można powiedzieć, że opłacała się gościom gra do "upadłego".

"Szczęście sprzyja lepszym"- to powiedzenie w pełni odnosi się do tego meczu. A wyraźnie lepsze były zawodniczki Legionovii Legionowo, również w czwartym, ostatnim secie. Po ponad 1, 5 godzinnym spotkaniu wyłoniono zwycięzcę:

MOS Wola- Legionovia Legionowo

1:3 (25:14; 13:25; 19:25; 17:25)

Skład MOS-u: Jankowska Gabrysia, Pietrzyńska Aneta, Szustak Małgosia, Doniek Agnieszka, Semeniuk Ada, Zawadzka Justyna, Gniadek Daria, Lazarevic Biserka, Mikos Małgosia, Paziewska Monika, Bratman Magda, Nadowska Małgosia.

Dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy