Aktualności

21.05.2011

Turniej "Wolska Siatkówka" 2011 w kategorii juniorów i kadetów

Osiemnaście dwuosobowych zespołów juniorów i dwadzieścia par kadetów wystartowało w trzeciej edycji turnieju "Wolska Siatkówka".W zawodach uczestniczyły duety reprezentujące kluby z: Elbląga, Legionowa, Nałęczowa, Radomia, Olsztyna, Ozorkowa, Wyszkowa, Warszawy w tym oczywiście gospodarze z MOS Wola. Wśród juniorów wygrała para Tomasz Dmowski-Jan Wiliński, zaś w kategorii kadetów Surgot - Zambrowski.

  • Wspólna fotografia uczestników turnieju "Wolska Siatkówka" 2011
    Wspólna fotografia uczestników turnieju "Wolska Siatkówka" 2011
  • Uczestnicy turnieju
    Uczestnicy turnieju
  • Trwają gry w turnieju "Wolska Siatkówka"
    Trwają gry w turnieju "Wolska Siatkówka"
  • Biuro zawodów juniorskich
    Biuro zawodów juniorskich
  • Najlepsze pary juniorskie w turnieju Wolska Siatkówka 2011
    Najlepsze pary juniorskie w turnieju Wolska Siatkówka 2011
  • Najlepsze pary kadetów
    Najlepsze pary kadetów

 

WOLSKA SIATKÓWKA 2011 – JUNIORZY (1992/93) i kadeci (1994 i 95)

                Osiemnaście dwuosobowych zespołów juniorów i dwadzieścia par kadetów wystartowało w kolejnym turnieju piłki siatkowej „Wolska Siatkówka” w hali Gimnazjum nr 48 w dniu 21 maja 2011 r. To już trzecia edycja tych zawodów organizowanych przez nasz klub pod patronatem Burmistrza Woli.

                W zawodach wzięli udział duety reprezentujące kluby z: Elbląga, Legionowa, Nałęczowa, Radomia, Olsztyna, Ozorkowa, Wyszkowa, Warszawy w tym oczywiście gospodarze z MOS Wola.

                Turniej juniorów rozegrano w dwóch fazach: najpierw gry eliminacyjne w sześciu trzyzespołowych grupach a następnie mecze rozgrywano systemem brazylijskim.

                Najlepsze zespoły otrzymały medale, pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki.

Oto kolejność końcowa turnieju:

1.Dmowski T./Wiliński J

2.Gluz M./Trzciński Ł.

3.Biernat M./Linka J.

4.Filipowicz P./Ostrowski D.

5-6.Szaniawski D./PLizga

       Szumski P./Nowak D.

7-8.Bagan P./Witkowski Sz.

       Piasecki R./Zwiep M.

9-12.Michalak M./Głuch D.

       Maluha P./Szewczyk S.

      Rawiak K./Milewski D.

      Piórkowski D./Stanisławajtys C.

13.Żakieta A./Rafałowski K.

14.Urbaniak M./Wartecz-Wartecki B.

15.Miścicki M./Markowski Ł.

16.Kowalczyk K./Brzozowski W.

17-18.Urbański T./Strzeżek B.

      Butryn K./Butryn M.

W kategorii kadetów:

1. Surgot/Zambrowski
2. Siuta/Nieora
3. Waliński-Trzewik/Żyluk

4. Ziółkowski/Mata
5. Kulik/Koncewicz
6. Trzmiel/Popiński
7. Włostowski/Zdrojewski
8. Osypowicz/Szerszeniewski
9. Dybowski/Długozima
10. Pietrzak/Olszewski
11. Augustynik/Kamieniecki
12. Kozak/Abramowicz
13–15. Bieliński/De Stefano
           Rychlewski/Kornaś
           Rycerski/Kamiński
16–18. Pytkowski/Sobotka
           Choromański/Gałęzowski
           Gardziński/Mroczek
19–20. Kaczmarek/Ambroziewicz
           Brudziński/Górski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
  • Ale betona i tak zablokowałem
    Mauri
    2011/05/22 15:09