Aktualności

02.03.2011

Chłopcy z rocznika 1998 na drugim miejscu w Łodzi

Drużyna chłopców MOS Wola - rocznik 1998 - trenera Konrada Copa zajęła drugie miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju „Masterpharm Cup 2011” w Łodzi

 • Podium zwycięzców na turnieju w Łodzi. MOS Wola na 2 miejscu
  Podium zwycięzców na turnieju w Łodzi. MOS Wola na 2 miejscu
 • Mecz naszych młodych siatkarzy na turnieju w Łodzi
  Mecz naszych młodych siatkarzy na turnieju w Łodzi
 • Atakuje Daniel Grzymała, który został wybrany do najlepszej szóstki turnieju
  Atakuje Daniel Grzymała, który został wybrany do najlepszej szóstki turnieju
 • Drużyna chłopców MOS Wola z trenerem w czasie przerwy
  Drużyna chłopców MOS Wola z trenerem w czasie przerwy
 • Zespół MOS Wola w Łodzi
  Zespół MOS Wola w Łodzi
 • Siatkarze MOS Wola na podium za 2 miejsce w turnieju
  Siatkarze MOS Wola na podium za 2 miejsce w turnieju

 

W dniach 26-27.02.2011 w Łodzi odbył się II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „Masterpharm Cup 2011”. W zawodach wzięła udział drużyna MOS Wola rocznika 1998 trenera Konrada Copa zajmując bardzo dobre 2 miejsce. 

Ekipa MOS-u’98 wystąpiła w składzie: Daniel Grzymała, Kamil Rusak, Adrian Kacperkiewicz, Wiktor Siewierski, Maksymilian Warzywoda i Mateusz Perkowski.

W pierwszym dniu zespoły zmierzyły się ze sobą w grupach 6-zespołowych. W gr. A spotkały się zespoły z: Łodzi, Białej Podlaskiej, Warszawy, Częstochowy, Gdańska i Sycowa. W drugiej grupie natomiast zespoły z : Białegostoku, Tomaszowa Maz., Będzina, Braniewa, Łodzi oraz Rzeszowa. Drugiego dnia w godzinach przedpołudniowych rozegrane zostały spotkania finałowe.

W meczu o 3 miejsce Resovia Rzeszów pokonała gospodarzy z Łodzi. Natomiast w meczu finałowym młodzi siatkarze MOS-u musieli uznać wyższość drużyny Sparty Braniewo, która w grudniowym turnieju "Wola Cup 2010" zajęła drugie miejsce.

Ostateczna klasyfikacja:

I – Sparta Braniewo
II – MOS Wola Warszawa
III – Resovia Rzeszów
IV – UKS „Siata” SP 56 I Łódź
V – MOS Będzin
VI – UKS Jedynka Syców
VII – Oczko Białystok
VIII – Doss Fortum Volley Częstochowa
IX – Wiking Tomaszów Maz.
X – Serbinów Biała Podlaska
XI – UKS Jasieniak Gdańsk
XII – UKS „Siata” SP 56 II Łódź


Brawa należą się kapitanowi naszego zespołu Danielowi Grzymale, który w plebiscycie trenerów został wybrany do „szóstki marzeń” turnieju.

W plebiscycie na „najlepszą szóstkę” turnieju wybrani zostali :

- Grzymała Daniel (MOS Wola Warszawa)
- Rajchelt Łukasz (SP 56 I Łódź)
- Domagała Damian (SP 56 I Łódź)
- Golesz Bartosz (Resovia Rzeszów)
- Rajfura Patryk (MOS Będzin)
- Brzeski Bartosz (Sparta Braniewo)

Turniej podsumował trener Konrad Cop:

„Gratulacje dla chłopaków za wolę walki i determinację. Obawiałem się jak chłopcy kondycyjnie wytrzymają trudy zawodów, ponieważ w piątek wróciliśmy z sześciodniowego zgrupowania treningowego w Mławie. Na obozie wykonaliśmy kawał dobrej pracy, a już w sobotę z samego rana wyruszaliśmy na turniej do Łodzi. Nie mieliśmy za dużo czasu na odpoczynek. W niektórych spotkaniach było widać po zawodnikach zmęczenie, szczególnie w pierwszym dniu, gdzie poziom naszej gry mocno falował. Cieszy najbardziej to, że w spotkaniach o stawkę ( ćwierćfinale i półfinale) chłopcy byli w stanie maksymalnie się skoncentrować i rozegrać bardzo dobre zawody. Mam tylko troszkę żalu, że mecz finałowy oddaliśmy bez walki, zadowalając się srebrnym medalem. Gracze przed finałem zgłaszali mi swoje przemęczenie, jednak z szacunku dla wykonanej pracy powinni wykrzesać z siebie resztki sił i postarać się „postawić kropkę nad i”. Słowa podziękowania kieruję organizatorom, którym udało się zaprosić najlepsze ekipy w kraju i sprawnie przeprowadzić turniej. Swoją postawą potwierdziliśmy obecność w gronie najlepszych drużyn w Polsce. W najbliższym czasie czekają nas eliminacje Mistrzostw Mazowsza, a pod koniec marca zostaliśmy zaproszeni na międzynarodowy turniej minisiatkówki do Gdańska”

Oto link do filmu o występie w Łodzi:

http://www.youtube.com/watch?v=lAr2A52pfpY&feature=player_embedded

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy