Aktualności

17.01.2011

Najstarsze siatkarki MOS Wola walczą w III lidze seniorek i w mistrzostwach Mazowsza juniorek.

Drużyna juniorek MOS Wola gra mecze w III lidze kobiet oraz uczestniczy w decydującej fazie rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza juniorek. W ostatnich dniach nasze dziewczęta w III lidze grały ze zmiennym szczęściem, zaś w kategorii juniorek wygrały 3:0 w Radomiu.

  • Juniorki MOS Wola
    Juniorki MOS Wola

 

W czwartek i niedzielę juniorki rozegrały dwa mecze w III Lidze Seniorek. Oba wyjazdowe. W pierwszym pojechały do Kozienic. Cały mecz był bardzo nerwowy i nierówny ze strony naszych zawodniczek.

Niezłe zagrania były małym dodatkiem do raczej słabej postawy naszych zawodniczek. Małym usprawiedliwieniem może być fakt, iż w meczu nie brały udziały cztery podstawowe zawodniczki. Zmienniczki nie podołały, zwłaszcza w trudnych sytuacjach.
KKS Kozienice - UMKS MOS WOLA 3-2

Drugim meczem w III Lidze był również wyjazdowy mecz z Perłą Złotokłos. Tym razem mecz był w dużo lepszym wykonaniu przez nasze zawodniczki. Mecz miał bardzo zacięty charakter i obfitował w wiele bardzo ciekawych wymian. Dużo dobrych akcji w obronie i mocnych ataków z obu stron, nie pozwoliło na rozluźnienie do ostatniej piłki. Pięknym asem serwisowym zakończyła mecz Aleksandra Kołtuniak.
Perła Złotokłos - UMKS MOS WOLA 1-3

W piątek juniorki rozpoczęły od meczu wyjazdowego z MUKS 33 Radom fazę play off o wejście do finału Mazowsza Juniorek. Po dość nerwowym meczu, w którym inicjatywa i przewaga zmieniała się kilkukrotnie, w trzecim secie nerwową atmosferę powiększył jeszcze sędzia, który zaczął wyraźnie pomagać gospodyniom, podejmując kilkukrotnie decyzje na ich korzyść. Nasze dziewczęta zachowały jednak zimną krew i wyszły z pojedynku zwycięsko wygrywając 3-0, co daje dobrą zaliczkę przed meczem rewanżowym we własnej hali w poniedziałek o 18.00

W trzech meczach w składzie UMKS MOS WOLA wystąpiły:
Agata Borońska (kapitan), Gabriela Jankowska, Małgorzata Mikos (libero), Agnieszka Kobus (libero), Aleksandra Kołtuniak, Adriana Semeniuk, Agnieszka Doniek, Aneta Pietrzyńska, Jagoda Foks, Joanna Skoczeń, Karolina Kowalewska, Daria Gniadek, Izabella Szyjka.
 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy