Aktualności

25.11.2010

Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z Ateną na wyjeździe.

Kadetki MOS Wola zagrały dobry mecz na wyjeździe i pokonały 3:0 Atenę Warszawa, w meczu o mistrzostwo Mazowsza. W ten sposób podopieczne trener Elżbiety Lizińczyk zrewanżowały się rywalkom za porażkę 2:3 w pierwszym meczu tych drużyn.

  • Zespół kadetek MOS Wola
    Zespół kadetek MOS Wola

 

                Nadspodziewanie łatwe zwycięstwo odniosły nasze kadetki w meczu z Ateną Warszawa. Na boisku przeciwniczek „Mosianki” w pełni zrewanżowały się za przegraną w pierwszej rundzie 2:3, wygrywając pewnie 3:0 (19, 12, 14).

Mimo iż w Mosie zabrakło dwóch podstawowych zawodniczek Oli Świercz i Oli Otto, nasza drużyna zagrała chyba najlepszy mecz w tym sezonie dominując we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej.

                Obiektywnie oceniając, „pomogły” im w tym przeciwniczki psując niezliczoną ilość zagrywek i słabo przyjmując zagrywki siatkarek z Rogalińskiej. Jeśli do tego dodamy naszą bardzo dobrą grę w obronie, udane rozegrania piłki i dynamiczne ataki Oli Kołtuniak, Marty Robaszkiewicz i Izy Szyjki (tym razem grała na przyjęciu z atakiem), to mamy uzasadnienie tak wysokiej wygranej.

Po meczu pani trener Elżbieta Lizińczyk nie kryła satysfakcji, chwaląc swoje dziewczyny, za mądrą, ambitną i konsekwentną grę.

Zespół MOS wystąpił w składzie: Kołtuniak Ola, Grzeszczak Ola, Dziekańska Julita (kapitan), Robaszkiewicz Marta, Jasik Julia, Szyjka Iza, Grajek Paulina, Nadowska Małgosia, Nagrodkiewicz Kasia, Olak Monika.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy