Aktualności

20.08.2010

Zakończenie zgrupowania treningowego siatkarzy MOS Wola w Stręgielku

Kończy się obóz sportowy siatkarzy MOS Wola w Stręgielku. Na turnusie w okresie 7 - 20 sierpnia przebywało 80 siatkarzy ze starszych grup młodzieżowych.

  • Wspólna fotka siatkarzy MOS Wola w Stręgielku 2010 z ekipą dr Adamczyka
    Wspólna fotka siatkarzy MOS Wola w Stręgielku 2010 z ekipą dr Adamczyka
  • Trwają gry w Turnieju o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola
    Trwają gry w Turnieju o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola
  • Zwycięska drużyna w turnieju o Puchar Prezesa. Kapitan R.Nikonowicz prezentuje puchar pełen cukierków.
    Zwycięska drużyna w turnieju o Puchar Prezesa. Kapitan R.Nikonowicz prezentuje puchar pełen cukierków.

 

Powrót autokarów ze Stręgielka na ul. Rogalińską , pod siedzibę MOS Wola, w dniu 20 sierpnia (piątek) około godz. 17,00 (wyjazd ze Stręgielka po obiedzie ok.13,00).

Na zgrupowaniu w Stręgielku przebywali najpierw na turnusie 24 lipca - 6 sierpnia najmłodsi siatkarze (30 osób) z roczników 1997-98-99.

Na turnusie w okresie 7 - 20 sierpnia przebywało następnych 80 siatkarzy z Woli, z grup juniorów, kadetów i młodzików (roczniki 1992-1996).

Obóz ten, o charakterze ogólnorozwojowym i technicznym, odbywał się przy pięknej pogodzie. Często grupy korzystały ze sprzętu wodnego oraz z rowerów.

Zajęcia techniczne odbywały się na boiskach otwartych w ośrodku Omega oraz w hali sportowej OSiR w Węgorzewie na trzech sektorach, gdzie siatkarze MOS-u jeździeli autokarem.

Wszystkie grupy uczestniczyły w wycieczce do Mikołajek, a w hotelu "Gołębiewski" siatkarze mieli odnowę biologiczną.

Odbył się tradycyjny turniej o Puchar Prezesa MOS Wola w którym wzięły udział drużyny złożone z siatkarzy wszystkich kategorii wiekowych. Zwyciężył zespół w składzie: Nikonowicz, Dukata, Nieora, Choromański, De Stefano.

Trener przygotowania siłowego siatkarzy MOS-u Wola,  Bartłomiej Kruszewski prowadził z wszystkimi grupami zajęcia na siłowni oraz prewencję.

W czasie zgrupowania siatkarzy MOS Wola odwiedził 10-osobowy zespół lekarzy sportowych i fizjoterapeutów z "Carolina Center",pod kierunkiem doktora Grzegorza Adamczyka,  który w ciągu dwóch dni przeprowadził siatkarzom MOS Wola kompleksowe badania i próby czynnościowe (więcej o projekcie badawczym napiszemy wkrótce) oraz wykład na temat zapobiegania kontuzjom.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy