Aktualności

12.04.2010

Młodziczki i młodzicy MOS Wola zakończyli ćwierćfinały mistrzostw Polski.

Drużyny młodziczek i młodzików MOS Wola startowały w ćwierćfinałach mistrzostw Polski w Rzeszowie i w Kielcach. Turnieje odbyły się w dniu katastrofy pod Smoleńskiem i zakończyły w ciągu jednego dnia. Zespoły MOS Wola nie uzyskały awansu do półfinałów.

  • Zespół młodzików MOS Wola
    Zespół młodzików MOS Wola


Drużyny młodziczek i młodzików MOS Wola startowały w ćwierćfinałach mistrzostw Polski w Rzeszowie i w Kielcach. Turnieje odbyły się w dniu katastrofy samolotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego pod Smoleńskiem i zakończyły się w ciągu jednego dnia. Zespoły MOS Wola nie uzyskały awansu do półfinałów.

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski w kategorii młodzik odbywały się w cieniu tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem. PZPS  zadecydował, że drużyny mają grać mecz po meczu i turnieje mają zakończyć się w ciągu jednego dnia.

Dziewczęta trener Elżbiety Lizińczyk grały w Rzeszowie. Młodziczki MOS Wola w pierwszym meczu przegrały z Salosem Kraków 0:2, potem uległy MKS V LO Rzeszów 0:2. W ostatnim meczu miały zagrać z Ateną Warszawa, ale obydiwe drużyny warszawskie miały po dwie porażki i już nie mogły awansować do półfinału, więc meczu już nie rozgrywano , ze względu na ogłoszoną żałobę.

Młodzicy trenera Mateusza Osakowicza grali ćwierćfinał w Kielcach. W pierwszym meczu siatkarze MOS Wola przegrali z Volley 5 Piotrków Trybunalski 0:2. W drugim meczu MOS Wola pokonał Salos Kielce 2:0. Losy awansu miały więc zadecydować się w ostatnim meczu, z AZS UWM Olsztyn. Siatkarze MOS Wola walczyli dzielnie , ale przegrali z Olsztynem 0:2 (23:25)(23:25).

Awans uzyskały zespoły AZS Olsztyn i Volley 5 Piotrków Tryb. Siatkarze MOS-u zajęli trzecie miejsce, a Salos Kielce czwarte.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy