Aktualności

31.01.2010

Cztery najstarsze zespoły MOS Wola zagrają w finałach Mistrzostw Mazowsza.

Cztery najstarsze zespoły siatkarek i siatkarzy MOS Wola w wyniku eliminacji wojewódzkich zakwalifikowały się do turniejów finałowych o mistrzostwo Mazowsza.

  • MOS WOLA WARSZAWA - SEKCJA SIATKÓWKI
    MOS WOLA WARSZAWA - SEKCJA SIATKÓWKI

Cztery najstarsze zespoły siatkarek i siatkarzy MOS Wola w wyniku eliminacji wojewódzkich zakwalifikowały się do turniejów finałowych o mistrzostwo Mazowsza, w których spotykają się cztery najlepsze zespoły w województwie w walce o medale i awans do mistrzostw Polski.

Juniorzy UMKS MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka zajęli pierwsze miejsce w rozgrywkach i awansowali do turnieju finałowego, w którym zagrają z Metrem Warszawa, Pekpolem Ostrołęka i Czarnymi Radom.

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka zajęła drugie miejsce i zagra w turnieju finałowym ze Spartą Warszawa, Nike Ostrołęka i Legionovią.

Drużyna kadetek MOS Wola trenera Krzysztofa Czarnołęckiego zajęła w rozgrywkach trzecie miejsce i zagra w turnieju finałowym z Spartą Warszawa, Legionovią Legionowo i  MUKS Volley Płock.

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego zajęła w rozgrywkach czwarte miejsce i zagra w turnieju finałowym z zespołami  Metro Warszawa, Czarni Radom i MKS MDK Warszawa.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy