Aktualności

23.12.2009

Dobre występy najmłodszych siatkarzy MOS Wola

Najmłodsi siatkarze MOS Wola z roczników 1999,1988 i 1997 startowali w Mazowieckim Turnieju Minisiatkówki oraz w kolejnym turnieju Grand Prix Żyrardowa. Młodzi siatkarze uzyskali bardzo dobre wyniki.

 • Chłopcy z rocznika 1998 wygrali turniej eliminacyjny Mazowsza
  Chłopcy z rocznika 1998 wygrali turniej eliminacyjny Mazowsza
 • Dobrze wypadli najmłodsi siatkarze MOS Wola
  Dobrze wypadli najmłodsi siatkarze MOS Wola
 • Młodzi siatkarze grają w Grand Prix wŻyrardowie
  Młodzi siatkarze grają w Grand Prix wŻyrardowie
 • Dyplom dla zespołu MOS Wola za wygranie eliminacji Mazowsza
  Dyplom dla zespołu MOS Wola za wygranie eliminacji Mazowsza


Podczas, gdy inni z niecierpliwością wyczekiwali świąt zawodnicy MOS-u Wola z roczników 1998 i 1997 wzięli udział w 3 turnieju z cyklu Grand Prix Żyrardowa. Młodzi siatkarze ponownie zdominowali rozgrywki zajmując  1, 3 oraz 4 miejsce.

MOS III – 1 miejsce

Skład: Michał Dryński, Maciej Szymański, Dominik Grot

MOS II – 3 miejsce

Skład: Daniel Grzymała, Kamil Rusak, Wiktor Siewierski, Adrian Kacperkiewicz i Mateusz Perkowski

MOS I – 4 miejsce

Skład: Piotr Fedorczyk, Mateusz Maluha, Szymon Kujawiak, Bartek Klimek i Bartosz Chmielewski

W ogólnej klasyfikacji po 3 turniejach MOS II zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 27 punktów, MOS I drugie miejsce – 21 punktów i MOS III 4 miejsce z dorobkiem 18 punktów.

Półtora tygodnia temu,  dniu 13.12.2009 na hali na ulicy Strumykowej 21  odbył się mazowiecki turniej mini siatkówki dla chłopców z rocznika 1998 i 1999.

W kategorii „dwójek” z 99 rocznika MOS reprezentowali Kuba Błaszczak, Aleksander Jass i Wiktor Jagodowicz prowadzeni przez trenera Konrada Copa. Chłopcy wygrali dwa spotkania z Iskrą Volley Zielona i Stolarką Wołomin III oraz przegrali z Metrem Warszawa i po dramatycznym meczu z Polonezem Wyszków. Pierwszy występ najmłodszych „mosowców” trzeba ocenić bardzo pozytywnie.

                W roczniku 1998 MOS reprezentowały dwie ekipy: MOS I kierowany przez trenera Konrada Copa w składzie: Daniel Grzymała, Kamil Rusak i Wiktor Siewierski oraz MOS II, któremu pomagał pan Paweł Perkowski w składzie: Adrian Kacperkiewicz, Mateusz Perkowski, Daniel Pieniek oraz Franciszek Rydel

Dwie ekipy MOS-u zaprezentowały się bardzo dobrze. MOS I zajął pierwsze miejsce, a MOS II 5 miejsce na 27 zespołów z województwa. W finale MOS I pokonał Plas Warszawa 20-18.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy