Aktualności

16.06.2009

APEL DO ABSOLWENTÓW MOS WOLA

Z okazji zbliżających się w roku 2010 dwóch jubileuszy , 45 lat MOS Wola i 30 lat Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS, wystosowany został "Apel do Absolwentów MOS Wola" z prośbą o nadsyłanie starych fotografii, pamiątek i wspomnień.

  • Apel do Absolwentów MOS Wola
    Apel do Absolwentów MOS Wola

APEL  DO  ABSOLWENTÓW  MOS  WOLA

 


   W roku 2010  będziemy obchodzili dwa jubileusze –  45 lat istnienia Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Dzielnicy Warszawa – Wola  (1965-2010) oraz 30  lat istnienia Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS WOLA (1980 –2010).

   

Z tej okazji przygotowujemy się do uroczystych obchodów  jubileuszowych. Powołaliśmy Komitet Organizacyjny obchodów, zbieramy materiały, chcemy urządzić wystawę pamiątek.


    Przygotowujemy się również do wydania wspólnej monografii Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego i  Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS Wola.


Pragniemy, aby było to wydawnictwo książkowe zawierające wspomnienia jak największej ilości osób związanych, kiedyś i obecnie , z MOS Wola.

  Zwracamy się z gorącą prośbą do Absolwentów Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego WOLA , o współpracę z nami.

Apelujemy o nadsyłanie do MOS Wola starych fotografii z meczów, z obozów sportowych, wyjazdów na zawody itp.

Prosimy o nasyłanie swoich wspomnień. Mogą to być wspomnienia na temat imprez czy zawodów w MOS Wola, ciekawych wydarzeń z historii MOS-u , oczekujemy na  anegdoty i ciekawostki związane z działalnością w MOS Wola  lub na temat trenerów czy wychowanków Ośrodka.


Chcemy te materiały , w całości lub we fragmentach,  zamieścić w wydawnictwie o naszym MOS-ie.  Dlatego prosimy o przesłanie nam swoich wspomnień , najlepiej w formie maszynopisu  lub na nośniku elektronicznym, do dyrektora MOS Wola  lub do sekretariatu Ośrodka.


Wraz ze wspomnieniem prosimy dostarczyć swoją fotografię (aktualną lub inną, którą uznacie Państwo za odpowiednią) oraz krótką , encyklopedyczną, notkę biograficzną o sobie, ze szczególnym uwzględnieniem działalności w MOS Wola,  którą byśmy zamieścili przy zdjęciu i przy zamieszczonych wspomnieniach.


            Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przekazanie nam (do jednorazowego wykorzystania, zeskanowania itp.) materiałów jak zdjęcia , wycinki prasowe lub inne pamiątki , które moglibyśmy sfotografować i wykorzystać w wydawnictwie o MOS WOLA.


            Wszystkie zapytania  i inne uwagi prosimy kierować do MOS Wola , telefonicznie lub pocztą elektroniczną (adres poczty elektronicznej klub@moswola.pl.


            Licząc na  wsparcie naszych działań,  przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla całej naszej Mosowskiej Rodziny.

                                                               

                                                              Dyrektor MOS Wola i prezes Klubu      

                                                                 (-)   Krzysztof  Zimnicki

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy