Aktualności

14.05.2009

Najmłodsi walczą w turniejach kwalifikacyjnych w minisiatkówce

W najbliższy weekend odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny mistrzostw Mazowsza w czwórkach dziewcząt i chłopców. MWZPS ogłosił wyniki turniejów dwójek (1998) i trójek (1997), które odbyły się niedawno.

  • Dwójka rocz.1998 Kamil Rusak - Daniel Grzymała w drugim turnieju zajęła 2. miejsce
    Dwójka rocz.1998 Kamil Rusak - Daniel Grzymała w drugim turnieju zajęła 2. miejsce

W najbliższy weekend odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny mistrzostw Mazowsza w czwórkach dziewcząt i chłopców. MWZPS ogłosił wyniki turniejów dwójek (1998) i trójek (1997), które odbyły się niedawno.

Najbliższe turnieje czwórek odbędą się w sobotę (dziewczęta) i w niedzielę (chłopcy) w hali sportowej przy ul. Braci Załuskich 1, o godz. 9,00.

MWZPS ogłosił wyniki niedawno zakończonego II turnieju kwalifikacyjnego trójek i dwójek.
Bardzo dobrze spisały się dziewczęta MOS-u Wola w trójkach, zajmując pierwsze i piąte miejsce.
Para chłopców Kamil Rusak - Daniel Grzymała, po zwyciestwie w pierwszym turnieju, teraz musiała się zadowolić drugim miejscem.

Klasyfikacja II turnieju minisiatkówki dziewcząt.

 

Rocznik 1998 - dwójki

 

Rocznik 1997 - trójki

 

miejsce

 

pkt.

 

pkt.

1

Legionovia I

20

MOS Wola I

20

2

Volley Płock I

17

Viktoria Lubowidz

17

3

Viktoria Lubowidz I

15

Legionovia I

15

4

Wrzos Międzyborów I

14

Volley Płock II

14

5

Praska 30 I

13

MOS Wola II

13

6

Plas W-wa  I

12

Plas W-wa I

12

7

Volley Płock III

11

Olimp Mińsk Maz I

11

8

Olimpia Węgrów II

10

Żyrardów

10

9

Volley Płock II

8

Wrzos Międzyborów I

8

10

Sparta W-wa

7

Atena W-wa II

7

11

Olimp Tłuszcz I

6

Volley Płock I 

6

12

Atena W-wa I

5

Olimp Tłuszcz I

5

13

Legionovia II

4

Olimp Tłuszcz II

4

14

33 Radom I

3

Praska 30 II

3

15

Żyrardów I

2

Net Białołęka I

2

16

Jedynka Kozienice I

1

Sparta Grodzisk Maz I

1

17

Net Białołęka I

1

Olimpia Węgrów

1

18

Polonez Wyszków I

1

8 Pruszków I

1

19

Net Białołęka II

1

Gocław 75

1

20

MOS Wola I

1

Polonez Wyszków I

1

21

Olimp Tłuszcz III

1

Polonez Wyszków II

1

22

Net Białołęka III

1

Sparta W-wa

1

23

Olimp Tłuszcz II

1

SP 277

1

24

Gocław 75 I

1

Żyrardów II

1

25

Viktoria Lubowidz III

1

Jedynka Kozienice I

1

26

Viktoria Lubowidz II

1

Atena W-wa I 

1

27

Olimpia Węgrów I

1

Plas W-wa II

1

28

SP 277

1

Wrzos Międzyborów II

1

29

Praska 30 II

1

Praska 30 I

1

30

Wrzos Międzyborów II

1

Olimp Mińsk Maz II

1

31

Plas W-wa II

1

Sparta Grodzisk Maz II

1

32

Polonez Wyszków II

1

 

 

33

Plas III

1

 

 

34

Żyrardów III

1

 

 

35

Praska 30 III

1

 

 

36

Gocław 75 II

1

 

 

37

Polonez Wyszków III

1

 

 

38

Legionovia III

1

 

 

39

Żyrardów II

1

 

 

40

Atena W-wa III

1

 

 

41

Sparta Grodzisk Maz I

1

 

 

42

8 Pruszków I

1

 

 

43

Atena W-wa  II

1

 

 

44

33 Radom III

1

 

 

45

Sparta Grodzisk Maz II

1

 

 

46

33 Radom II 

1

 

 

47

8 Pruszków II

1

 

 

 

 

 

 

 

Chł.

 

Rocznik 1998 - dwójki

 

Rocznik 1997 - trójki

 

 

 

 

 

 

1

Plas W-wa I

20

RCS Radom

20

2

MOS Wola I 

17

Plas W-wa  I

17

3

Ostrołęka II

15

SP 277 I

15

4

Ostrołęka I

14

Plas W-wa  II

14

5

MOS Wola II

13

MOS Wola I

13

6

Metro W-wa I

12

Metro W-wa  II

12

7

Metro W-wa II

11

Junior St. Wołomin I

11

8

Polonez Wyszków I

10

Ostrołęka II

10

9

Sparta Grodzisk Maz

8

RCS Radom II

8

10

MDK W-wa I 

7

Polonez Wyszków I

7

11

Polonez Wyszków II

6

Sparta Grodzisk Maz.

6

12

Plas W-wa II

5

Wrzos Międzyborów I

5

13

Start Lipowiec K.

4

Metro W-wa  I

4

14

Wrzos Międzyborów I

3

Iskra Volley Zielona

3

15

Wrzos Międzyborów III

2

Wrzos Międzyborów II

2

16

Junior St. Wołomin I

1

Ostrołęka I

1

17

Wrzos Międzyborów II

1

Junior St. Wołomin II

1

18

Polonez Wyszków III

1

Ursus I 

1

19

Ostrołęka III

1

Polonez Wyszków II

1

20

Wilga Garwolin I

1

SP 42 II

1

21

MDK W-wa III

1

Ursus II

1

22

Volley Wołomin I

1

SP 277 II

1

23

Ursus II

1

SP 42 I 

1

24

Ursus I

1

Volley Wołomin I

1

25

Junior St. Wołomin II

1

Net Białołęka II

1

26

Net Białołęka II

1

Volley Wołomin II

1

27

Wilga Garowlin III

1

Żyrardów I

1

28

Metro W-wa III

1

 

 

29

Junior St. Wołomin III

1

 

 

30

Ursus III

1

 

 

31

Żyrardów I

1

 

 

32

Net Białołęka I

1

 

 

33

SP1 Garwolin

1

 

 

34

Wilga Garowlin II 

1

 

 

35

RCS Radom

1



Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy