Harmonogram treningów siatkarzy i siatkarek od 6.09.2021r.
Poniżej przedstawiamy terminarz treningów obowiązujący od 06.09.2021r. dla sekcji męskiej i żeńskiej. Zajęcia odbywać się będą w MOS nr 6 ul. Rogalińska 2 oraz SP 388 ul. Deotymy 25/33.
TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS W ROKU 2021/2022
SEKCJA MĘSKA
Młodzieżowiec II liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek 19.30-21.00 Siłownia
Czwartek 17.30-18.45 Siłownia
Czwartek 18.45- 21.00 Hala MOS
Piątek 19.30-21.00 Hala MOS
Sobota 17.15- 18.45 Hala MOS
Junior 1 03’04’ Marcin Jackowicz
Poniedziałek 18.00-19.45 Siłownia
Poniedziałek 18.45-21.00 Hala MOS
Środa 18.00-18.45 Siłownia
Środa 18.45-21.00 Hala MOS
Piątek 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 10.30-12.00 Hala MOS
Sobota 12.00-12.45 Hala MOS
Junior 2 03’04’ Tomasz Keller
Poniedziałek 16.30-18.00 Hala LO
Poniedziałek 18.00-18.45 Siłownia
Wtorek 18.45-21.00 Hala MOS
Piątek 16.30-18.00 Hala SP 388
Sobota 09.00-10.30 Hala MOS
Sobota 10.30-12.00 Siłownia
Kadet 1 05’06 Konrad Cop
Poniedziałek 16.30-18.00 Siłownia
Poniedziałek 18.00-19.30 Hala LO
Wtorek 16.30- 17.15 Hala LO
Wtorek 17.15-18.30 Hala LO
Środa 18.00-19.30 Hala SP 388
Piątek 18.00-19.30 Hala MOS
Sobota 15.00-17.15 Hala MOS
Kadet 2 05’06’ Damian Włoch
Poniedziałek 18.00-19.30 Hala SP 388
Środa 17.15-18.00 Siłownia
Środa 18.00-19.30 Hala LO
Czwartek 16.45-18.15 Hala MOS
Czwartek 18.15-19.00 Hala MOS
Piątek 18.00-19.30 Hala LO
Młodzik 1 07’ Mateusz Behr
Poniedziałek 16.30-18.00 Hala SP 388
Wtorek 16.30-18.00 Hala SP 388
Czwartek 18.00-19.30 Hala LO
Czwartek 19.30-21.00 Siłownia
Sobota 09.00-10.30 Hala LO
Młodzik 2 08’ Robert Szumowski
Poniedziałek 16.30-18.00 Hala SP 388
Wtorek 16.30-18.00 Hala SP 388
Czwartek 16.30-18.00 Hala LO
Sobota 09.00-10.30 Siłownia
Sobota 10.30-12.00 Hala LO
Młodzik 3 07’08’ Adam Nowik
Poniedziałek 16.30-18.00 Hala SP 388
Środa 19.30-21.00 Hala LO
Piątek 19.30- 21.00 Hala LO
Sobota 12.45-13.30 Siłownia
Sobota 13.30-15.00 Hala LO
Chłopcy MINI 4 09’ Miłosz Raba
Środa 16.30-18.00 Hala SP 388
Piątek 16.30-18.00 Hala SP 388
Chłopcy MINI 3 10’ Konrad Nassalski
Wtorek 18.00-19.30 Hala SP 388
Środa 15.15-16.45 Hala MOS
Czwartek 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 10.30-12.00 Hala SO 388
Chłopcy MINI 2 11’12’ Tomasz Litwiniuk
Wtorek 16.30-18.00 Hala SP 388
Czwartek 16.30-18.00 Hala Sp 388
CH. średniozaawansowani 03’04’05’ Miłosz Raba
Czwartek 16.30-18.00 Hala SP 388
Sobota 10.30-12.00 Hala SP 388
CH. średniozaawansowani 06’07’08 Miłosz Raba
Środa 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 09.00-10.30 Hala SP 388
SEKCJA ŻEŃSKA
Juniorka 03’04 Jakub Miecznikowski
Wtorek 18.00-19.30 Siłownia
Czwartek 16.00-17.30 Siłownia
Piątek 16.30-17.15 Hala MOS
Sobota 12.45-15.00 Hala MOS
Kadetka 1 05’06’ Jakub Miecznikowski
Wtorek 19.30-21.00 Hala LO
Środa 16.45-19.00 Hala MOS
Piątek 17.15-18.00 Hala MOS
Kadetka 2 05’06’ Radosław Krukowski
Poniedziałek 16.45-19.00 Hala MOS
Wtorek 16.30-18.00 Siłownia
Wtorek 18.00-19.30 Hala LO
Czwartek 16.30-18.00 Hala SP 388
Piątek 16.30-18.00 Hala LO
Piątek 18.00-18.45 Siłownia
Młodziczka 1 07’08 Janusz Patriak
Poniedziałek 18.00-19.30 Hala SP 388
Wtorek 16.45-19.00 Hala MOS
Środa 16.30-18.00 Hala LO
Czwartek 18.45-19.30 Mała Sala LO
Czwartek 19.30-21.00 Hala LO
Młodziczka 2 08’ Krzysztof Płużyczka
Poniedziałek 19.30-21.00 Hala LO
Wtorek 18.00-19.30 Hala SP 388
Piątek 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 12.00-13.30 Hala LO
Dz. MINI 4 gr.A 09’ Paulina Filipowicz
Poniedziałek 18.00-19.30 Hala SP 388
Piątek 16.30-18.00 Hala SP 388
Dz. MINI 4 gr.B 09’ Paulina Filipowicz
Czwartek 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 09.00-10.30 Hala SP 388
DZ. MINI3 10’ Magdalena Gryko
Środa 16.30-18.00 Hala SP 388
Czwartek 18.00-19.30 Hala SP 388
Sobota 10.30-12.00 Hala SP 388
Dz.MINI 2 11’12’ Małgorzata Dzido
Poniedziałek 15.15-16.45 Hala MOS
Środa 16.30-18.00 Hala SP 388
Sobota 09.00-10.30 Hala SP 388
DZ. średniozaawansowane 03’04’05’ Magdalena Gryko
Środa 18.00-19.30 Hala SP 388
Czwartek 15.00-16.30 Hala MOS
DZ. średniozaawansowane 06’07’08 Janusz Patriak
Wtorek 15.15-16.45 Hala MOS
Piątek 18.00-19.30 Hala SP 388
ZAJĘCIA KOEDUKACYJNE
Gry i Zabawy Kl.1 Jagoda Zadruska
Poniedziałek 14.10-15.40 Hala SP 388
Środa 14.10-15.40 Hala SP 388
Gry i Zabawy Kl.2 Jagoda Zadruska
Poniedziałek 12.30-14.00 Hala SP 388
Środa 12.30-14.00 Hala SP 388
Gry i Zabawy Kl.3 Konrad Nassalski
Środa 12.40 Hala SP 388
13.40 Hala SP 388
Czwartek 14.35 Hala SP 388
15.25 Hala SP 388