Aktualności

10.01.2009

Trzy wygrane mecze młodzików MOS Wola w Garwolinie.

Pierwszy zespół młodzików MOS Wola (rocznik 94) walczy na turnieju w Garwolinie o awnas do pierwszej ligi Mazowsza. W pierwszym dniu młodzi siatkarze MOS-u wygrali po 2:0 z Wrzosem Międzyborów,Olimpem Ostrołęka i Metrem II Warszawa. Jutro dalsze gry.

  • Młodzicy MOS Wola z trenerem Piotrem Taborem.
    Młodzicy MOS Wola z trenerem Piotrem Taborem.

Pierwsza drużyna młodzików MOS Wola (rocznik  94)  wygrała po 2:0 trzy pierwsze mecze w II lidze w turnieju z cyklu Mistrzostw Mazowsza w Gawolinie

W pierwszym meczu  MOS Wola zdecydowanie  pokonał drużynę Wrzos Międzyborów do 10 i do 15.

W drugim, trudniejszym spotkaniu,  chłopcy pokonali drużynę Olimp Ostrołęka I do24 i do 14. W meczu tym cały czas po raz pierwszy zagrał Tomek Oset grając dobrze w obronie i przyzwoicie w ataku. Niestety w pierwszym secie drobnej kontuzji uległ Kamil Dukata i nie grał do końca spotkania. Dobrą zmianę za niego dał Tomek Roś, dzięki czemu MOS-owi udało się wygrać trudną końcówkę.

Trzeci mecz to prawie cały czas dobra gra całego zespołu (Kamil powrócił już do gry) i wygrana z Metrem II do 17 i do 11.

Na wyróżnienie zasłużyli na zagrywce Kamil Dukata, Michał Paszak i Patryk Bujniak, którzy nie raz popisali dobrym serwem. Cieszy, że zespół zagrał lepiej niż zwykle w kontrach (często przez środek) dzięki dobrym dograniom.

Skład MOS Wola : Bujniak, Roś, Zagórski Krzysztof, Paszak, Dukata, Zackiewicz, Olszewski (libero), zmiany: na początku Oset potem Roś.

W niedziele pozostały mecze z Metrem III i GTS Garwolin

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy