Aktualności

12.12.2008

Dwa mecze II ligi zagra MOS Wola w weekend ! W niedzielę mecz na Rogalińskiej !

W najbliższy weekend drużyna seniorów MOS Wola , lider rozgrywek , zagra dwa mecze o mistrzostwo II ligi. W sobotę mecz z Wilgą w Garwolinie, zaś w niedzielę o godz. 11,30 mecz w hali MOS Wola na Rogalińskiej, z Czarnymi Pruszcz Gdański. Zapraszamy !

  • Drużyna II ligi MOS Wola
    Drużyna II ligi MOS Wola
W najbliższy weekend drużyna seniorów MOS Wola , lider rozgrywek ligowych , zagra dwa mecze o mistrzostwo II ligi. W sobotę mecz z Wilgą w Garwolinie, zaś w niedzielę o godz. 11,30 mecz w hali MOS Wola na Rogalińskiej, z Czarnymi Pruszcz Gdański. Zapraszamy !

Zespół siatkarzy MOS Wola w sobotę wyjeżdża na mecz do Garwolina z miejscową Wilgą. Jest to mecz kolejki II ligi , zgodnie z terminarzem rozgrywek.

Natomiast w niedzielę, 14 grudnia br.odbędzie się awansem mecz z zespołem Czarni Pruszcz Gdański. Będzie to mecz rozegrany awansem (zamiast 31 stycznia 2009 roku).
Goście, którzy w sobotę grają w Warszawie z Legią, poprosili nasz klub i PZPS o wyrażenie zgody na rozegranie meczu MOS Wola - Czarni Pruszcz Gdański awansem.

Nasz klub i PZPS wyrazili zgodę i już w niedzielę, w hali MOS-u przy Rogalińskiej odbędzie sie niespodziewanie mecz II ligowy naszych siatkarzy.

Przyjdź w niedzielę na godz.11,30 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rywalizacji z Czarnymi Pruszcz Gdański oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuz przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA
PROPORCZYKI MOS WOLA
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy