Aktualności

21.09.2008

Mistrz Szwecji Falkenberg VBK wygrał turniej o Puchar Marszałka Mazowsza

Mistrzowie Szwecji, siatkarze Falkenberg VBK pokonali 3:1 drużynę I ligi Pronar Hajnówka w meczu finałowym turnieju o Puchar Marszałka Mazowsza, zorganizowanym przez MOS Wola. W spotkaniu o trzecie miejsce MOS Wola Warszawa pokonał 3:2 Ślepsk Augustów.

  • Falkenberg - mistrzowie Szwecji szczęśliwi ze zdobycia Pucharu Marszałka
    Falkenberg - mistrzowie Szwecji szczęśliwi ze zdobycia Pucharu Marszałka
  • Mecz finałowy o 1. miejsce Falkenberg - Pronar Hajnówka 3:1
    Mecz finałowy o 1. miejsce Falkenberg - Pronar Hajnówka 3:1
  • Mecz o trzecie miejsce MOS Wola - Ślepsk Augustów 3:2
    Mecz o trzecie miejsce MOS Wola - Ślepsk Augustów 3:2
  • Piotr Szulc odbiera puchar za 3. miejsce drużyny MOS Wola
    Piotr Szulc odbiera puchar za 3. miejsce drużyny MOS Wola
  • Atakuje nagrodzony Bartosz Kaczmarek w meczu z Augustowem o 3. miejsce
    Atakuje nagrodzony Bartosz Kaczmarek w meczu z Augustowem o 3. miejsce
  • Burmistrz Białołęki Jacek Kaznowski zamyka turniej
    Burmistrz Białołęki Jacek Kaznowski zamyka turniej
  • Mecz MOS Wola II (juniorzy) z Fartem Kielce
    Mecz MOS Wola II (juniorzy) z Fartem Kielce
  • Mecz Armat Kozienice - Morze Szczecin, wygrany przez Morze
    Mecz Armat Kozienice - Morze Szczecin, wygrany przez Morze
  • Mecz półfinałowy MOS Wola przegrał 0:2 z Hajnówką
    Mecz półfinałowy MOS Wola przegrał 0:2 z Hajnówką
Mistrzowie Szwecji, siatkarze Falkenberg VBK pokonali 3:1 drużynę I ligi Pronar Hajnówka w meczu finałowym turnieju o Puchar Marszałka Mazowsza, zorganizowanym przez MOS Wola.
W pojedynku o trzecie miejsce spotkały się dwa zespoły II-ligowe , MOS Wola Warszawa pokonał 3:2 Ślepsk Augustów.

Na zakończenie turnieju Burmistrz Dzielnicy Warszawa Białołęka, Jacek Kaznowski i prezes MOS Wola Warszawa Krzysztof Zimnicki wręczyli najlepszym zespołom puchary oraz upominki dla najlepszych zawodników turnieju.

Dla trenerów wszystkich drużyn turniej ten, rozgrywany tuż przed rozpoczęciem zmagań ligowych, był doskonałym poligonem do sprawdzania różnych ustawień i formy poszczególnych zawodników. Dlatego można było oglądać w wielu meczach przegląd różnych szóstek poszczególnych zespołów, było wiele zmian zawodników. Ale temu właśnie miał służyć turniej organizowany przez MOS Wola. W ciągu dwóch dni rozegrano aż 20 spotkań i dlatego powstały warunki do sprawdzenia pełnych składów zespołów, a nie tylko pierwszych szóstek..

------------------------------
Drugi dzień turnieju ośmiu drużyn, zorganizowanego przez MOS Wola Warszawa w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 rozpoczął się od gier półfinałowych.

W meczach półfinałowych o miejsca 1 - 4 uzyskano nastepujące wyniki:
Ślepsk Augustów - Falkenberg VBK 0:2 (18:25)(21:25)
Pronar Hajnówka - MOS Wola I Warszawa 2:0 (25:15)(25:15)

W meczach półfinałowych o miejsca 5 - 8 uzyskano rezultaty:
Fart Kielce - MOS Wola II (juniorzy) 2:0 (25:12)(25:18)
Armat Kozienice - Morze Szczecin 1:2 (25:21)(19:25)(12:15)

Wyniki spotkań o miejsca w turnieju:

o miejsce 7:
Armat Kozienice - MOS Wola II Warszawa (U-19) 3:1 ( 25:17)(24:26)(25:19)(28:26)
o miejsce 5 :
Morze Bałtyk Szczecin - Fart Kielce 3:1(23:25)(25:20)(25:19)(28:26)
o miejsce 3 :
MOS Wola I Warszawa - Ślepsk Augustów 3:2 (26:24)(22:25)(25:17)(17:25)(17:15)
o miejsce 1. :
Falkenberg VBK - Pronar Hajnówka 3:1 (25:20)(25:22)(22:25)(25:23)

Końcowa kolejność w Turnieju o Puchar Marszałka Mazowsza:

1/ Falkenberg VBK (Szwecja)
2/ Pronar Parkiet Hajnówka
3/ MOS Wola I Warszawa
4/ Ślepsk Augustów
5/ Morze Bałtyk Szczecin
6/ Fart Kielce
7/ Armat Kozienice
8/ MOS Wola II Warszawa (juniorzy)

W plebiscycie trenerów wybrano najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach, którzy otrzymali od organizatorów upominki :

Henrik Johansson - Falkenberg
Sebastian Wójcik - Pronar Hajnówka
Bartosz Kaczmarek - MOS Wola I Warszawa
Sławomir Gołębski - Ślepsk Augustów
Mateusz Sylla - Morze Bałtyk Szczecin
Adrian Staszewski - Fart Kielce
Adam Czekaj - Armat Kozienice
Martin Chiniewicz - MOS Wola II Warszawa


Skład zwycięskiej drużyny FALKENBERG VBK:

Anton TEGENROT, Martin ANDERSSON, Niklas CARLSSON, Torgeir DALEN, Daniel ISEDAL, Johann ANDERSSON, Henric JOHANSSON, Linus THOLSE, Joakim LARSEN, Jimmie IVARSSON, Martin CRONHOLM.

PRONAR PARKIET HAJNÓWKA:

T.Kwasiecki, M.Bartoszak, M.Kozioł, R.Matusiak, K. Woroniecki, A.Lyliński, S.Wójcik, D. Niemiec, Ł.Staniewski, D.Saciulo, M. Jaskulski, B. Zrajkowski, Szachmarewicz.

MOS WOLA I Warszawa:

Robert Iliński, Krzysztof Dziubański, Marcin Drabkowski, Łukasz Makowski, Piotr Żuber, Piotr Szulc, Bartosz Kaczmarek, Michał Żurek, Witold Pawlewicz, Tomasz Skalski, P. Sutyniec, G. Krakowiak.

ŚLEPSK AUGUSTÓW

Michał Netter, Mariusz Szlejter, Kamil Starzewski, Jacek Malczewski, Kamil Skrzypkowski, Maciej Główczyński, Wojciech Iwanowicz, Sławomir Gołębski, Łukasz Rudzewicz, Adam Aleksandrowicz, Łukasz Augustynowicz

MORZE SZCZECIN :

Marcin Brzeziński, Maciej Kwaśniak, Mateusz Sylla, Paweł Kolec, Jakub Nowocień, Michał Glinka, Łukasz Cichosz, Adrian Milczarek, Łukasz Jakowczyk, Dawid Michor, Artur Kulikowski, Tomasz Cichosz, Konrad Paśnik, Patryk Guzowski.

FART KIELCE :

Miłosz Zniszczoł, Piotr Brojek, Mateusz Zarankiewicz, Martin Sopko, Leonard Tietianiec, Michał Szumielewicz, Adrian Staszewski, Adam Swaczyna, Michał Kozłowski, Mateusz Siudak.

ARMAT KOZIENICE:

Marcin Budzyński, Michał Budziński, Krzysztof Jeziorowski, Adam Czekaj, Paweł Otwinowski, Tomasz Rodakowski, Piotr Tomczak, Paweł Kowal, Wojciech Pietralski, Marek Grzelczak, Krzysztof Kurzdym, Piotr Milewski.

MOS WOLA II Warszawa:

Michał Guła, Mateusz Olszewski, Mariusz Schamlewski, Mateusz Obidziński, Konrad Nassalski, Jacek Komornicki, Karol Grygorczyk, Michał Guz, Jakub Trzciński, Marcin Stefaniuk, Mateusz Biernat, Martin Chiniewicz, Kacper Szala, Jakub Linka.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy