Aktualności

01.09.2008

Rozkład zajęć w MOS Wola w roku szkolnym 2008-2009

Prezentujmy tymczasowy rozkład zajęć , obowiązujący w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym WOLA od dnia 2 września br. W rozkładzie zajęć mogą jeszcze zostać wprowadzone pewne zmiany. Trwają zapisy do grup sitakówki rekreacyjnej.

  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA
SEKCJA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW - zajęcia w roku szkolnym 2008 - 2009

JUNIORZY – rocz. 1990 – 91
trener: Krzysztof FELCZAK
Poniedziałek 18,30 – 20,30 siłownia (+tr.B.Kruszewski), sauna
Wtorek 19,00 – 21,00
Czwartek 18,00 – 19,00 siłownia (+tr. B. Kruszewski) 19,00 – 21,00 sala
Piątek 19,30 - 21,00
Sobota 11,00 – 13,00

KADECI GR. A - rocz. 1992 – 93
Trener: Piotr NAJMOWICZ
Wtorek 16,00 – 17,30
Środa 19,00 – 21,00
Czwartek 18,00 – 19,00 siłownia(+ tr.B.Kruszewski)19,00 – 21,00 sala
Sobota 13,00 – 15,00

KADECI GR. B - rocz. 1992 – 93
Trener: Krzysztof GAŁECKI
Poniedziałek 19,30 – 21,00
Wtorek 19,00 – 20,30 siłownia(+tr.B.Kruszewski)
Piątek 19,30 - 21,00
Sobota 15,00 – 17,00

MŁODZICY - rocz. 1994
trener : Piotr TABOR
Poniedziałek 18,30 – 20,00
Wtorek 18,00 – 19,00 siłownia(+tr.B.Kruszewski)
Środa 17,30 - 19,00
Piątek 16,00 – 17,30

MŁODZICY GR. B – rocz. 1995
trener : Mateusz OSAKOWICZ
Wtorek 18,30 – 20,00
Czwartek 16,00 – 17,30
Sobota 13,00 – 14,30

CHŁOPCY rocznik 1996
trener: Paweł WASILEWSKI
Poniedziałek 17,00 – 18,30
Czwartek 16,00 - 17,30
Piątek 18,00 - 19,30

CHŁOPCY rocznik 1997
trener Krzysztof WIECZOREK
Wtorek 15,00 - 16,30
Środa 15,00 - 16,30
Piątek 15,00 - 16,30

CHŁOPCY rocznik 1998 – 99
trener Jakub KORPAK
Poniedziałek 15,00 – 16,30
Czwartek 15,00 - 16,30
Piątek 15,00 – 16,30

CHŁOPCY rocznik 1997-98
trener : Marcin MAJEWSKI
Zajęcia w SP 222 ul. Esperanto terminy do uzgodnienia


SEKCJA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT zajęcia w roku szkolnym 2008 – 2009

JUNIORKI - rocz. 1990 – 91
trener: Stanisław LIZIŃCZYK
Wtorek 17,30 - 19,00
Czwartek 17,30 - 19,00
Piątek 17,30 - 19,30

KADETKI - rocz. 1992-93
trener : Krzysztof CZARNOŁĘCKI
Poniedziałek 17,30 - 19,30
Środa 17,30 - 19,00
Sobota 9,00 - 11,00

MŁODZICZKI - rocz. 1994
trener: Elżbieta LIZIŃCZYK
Poniedziałek 16,00 - 17,30
Środa 16,00 - 17,30
Czwartek 17,00 - 18,30

DZIEWCZĘTA – młodziczki B
trener: Krzysztof CZARNOŁĘCKI
Wtorek 17,00-18,30 MOS Rogalińska
Czwartek do ustalenia SP 222 Esperanto
Piątek 17,00 - 18,30

DZIEWCZĘTA - rocznik 1996
trener: Artur WÓJCIK
Wtorek 15,00 – 16,30
Środa 16,00 – 17,30
Piątek 15,00 – 16,30

DZIEWCZĘTA - rocznik 1997
trener: Krzysztof CZARNOŁĘCKI
Środa 16,00 – 17,30 MOS Rogalińska
Czwartek do ustalenia SP 222 Esperanto
Sobota 11,30 – 13,00 SP 222 Esperanto

DZIEWCZĘTA - rocznik 1998-99
trener: Artur WÓJCIK
Poniedziałek 15,00 - 16,30
Środa 15,00 - 16,30

DZIEWCZĘTA - roczniki 1996 – 1998
trener: Krzysztof MARUSZKIN
Zajęcia do ustalenia SP ul. Szobera 1


ZAJĘCIA W GRUPACH SIATKÓWKI REKREACYJNEJ

Dziewczęta GR A. trener Mateusz Osakowicz
Wtorki 20,00 - 21,00
Soboty 14,30 - 15,45

Dziewczęta GR B trener Jacek Łukasik
Poniedziałki 20,00 - 21,15
Środy 19,00 - 20,00

Chłopcy - trener Jacek Łukasik
Środy 20,00 - 21,00
Czwartki 18,30 - 19,30

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy