Aktualności

10.05.2008

Mazowieckie finały najmłodszych siatkarek i siatkarzy.

W dniu 17 maja odbędzie się Turniej Finałowy Kinder + Sport o mistrzostwo Mazowsza w minisiatkówce. W turnieju wystartuje 8 najlepszych zespolów w każdej kategorii wiekowej. MOS Wola ma zespoły we wszystkich finałach dziewcząt i chłopców.

  • Najmłodsi grają finały Mazowsza
    Najmłodsi grają finały Mazowsza

17 maja odbędą się finały mazowickiej minisiatkówki. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące zawodów.

Komunikat organizacyjny
Turnieju Finałowego Kinder + Sport - Mazowsze 2008

Zgodnie z wcześniejszym komunikatem zawody finałowe w mini siatkówce dziewcząt i chłopców odbędą się w Warszawie w dniu 17.05.2008 r w Szkole Podstawowej Nr 267 ul. Braci Załuskich 1a

Poszczególne kategorie wiekowe grać będą  w następujących godzinach:
 - Dwójki (dziewczęta i chłopcy )  rozpoczynają o godzinie 9,00 - 6 boisk
 - Trójki (dziewczęta i chłopcy) rozpoczynają o godzinie 11,30 - 6 boisk
 - Czwórki (dziewczęta) rozpoczynają o godzinie 14,00 - 3 boiska
 - Czwórki (chłopcy) rozpoczynają o godzinie 16,00 - 3 boiska

Mecze rozgrywane będą w wymiarze 1 seta do 25 punktów (dwa przewagi). We wszystkich kategoriach będzie następujący podział grupy:
Grupa A: 1, 4, 5, 8    
Grupa B: 2, 3, 6, 7

Zespoły, które zajmą I i II miejsce w grupie, grają na krzyż o miejsca 1-4. Zwycięzcy tych spotkań zagrają o miejsce ,I a przegrani o III. O miejsca V zagrają zespoły, które w swoich grupach zajmą III miejsca, a o VII te które, w grupach uplasują się na IV pozycjach.
Bardzo prosimy o przyjazd na miejsce zawodów na godzinę przed wyznaczonymi godzinami.

UWAGA !
Czwórki chłopców zgodnie z regulaminem Turnieju w Zabrzu swoje mecze będą rozgrywać na siatce o wysokości 2,30 m pozostałe wymiary boisk i wysokości siatek pozostają bez zmian.

 

Podajemy klasyfikacje po dwóch turniejach eliminacyjnych oraz listy zespołów, które zakwalifikowały się do finałowych zawodów Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce.

Dziewczęta rocznik 97 dwójki:

1. UKS Plas I Warszawa  - 37 pkt
2. Viktoria I Lubowidz   - 31
3. Sparta I Grodzisk Maz. - 28
4. OSiR Żyrardów   - 28
5. Legionovia I Legionowo  - 25
6. Net II Białołęka   - 21
7. Volley II Płock   - 18
8. MOS Wola I Warszawa  - 17

 ==================================

 9. Net I Białołęka   - 16 pkt
 MOS Wola II Warszawa
 10. Olimpia I Węgrów   - 11
 11. UKS Atena II Warszawa  - 11
 12. UKS Atena I Warszawa  - 9
 13. UKS Plas II Warszawa  - 9
 14. Volley I Płock   - 6
 15. Polonez II Wyszków  - 6
 16. Legionovia II Legionowo - 5
 Wiktoria II Lubowidz  - 5
 17. Olimpia III Tłuszcz  - 3
 Praska 30 Warszawa   - 3

Dziewczęta rocznik 96 – trójki

1. MOS I Pruszków   - 32 pkt
2. Wiktoria I Lubowidz  - 32
3. Olimp I Tłuszcz   - 31
4. UKS Plas I Warszawa  - 25
5. OTPS Nike I Ostrołęka  - 24
6. UKS Atena I Warszawa  - 24
7. MOS Wola II Warszawa  - 22
8. MOS Wola I Warszawa  - 21

=====================================

9. Legionovia I Legionowo  - 19 pkt
10. Volley I Płock   - 14
11. Praska 30 Warszawa  - 13
12. MOS II Pruszków   - 10
13. Sparta I Grodzisk Mazowiecki - 8
14. Olimp II Tłuszcz   - 6
 Volley II Płock
15. Polonez I Wyszków  - 4
16. Jedynka II Kozienice  - 3
17. OSiR Żyrardów II   - 3
18. UKS Plas II Warszawa  - 2
19. OSiR Żyrardów   - 2
 Viktoria II Lubowidz   - 2
 Olimp II Tłuszcz   - 2

Dziewczęta rocznik 95 – czwórki

1. MOS I Pruszków   - 37 pkt
2. UKS Atena I Warszawa  - 32
3. Olimpia I Węgrów   - 29
4. MOS Wola I Warszawa  - 29
5. Wiktoria Lubowidz  - 26
6. Spartakus I Warszawa  - 25
7. Olimp I Tłuszcz   - 21
8. Polonez I Wyszków  - 19
===================================

9. UKS Plas I Warszawa  - 16 pkt
10. Polonez II Wyszków  - 15
11. Spartakus II Warszawa  - 11
12. UKS Atena II Warszawa  - 9
13. Volley I Płock   - 9
14. WOTPS Nike Ostrołęka   - 6
15. OSiR Żyrardów II   - 5
 MOS Wola II Warszawa  - 5
16. Olimp I Mińsk Mazowiecki - 4

Chłopcy rocznik 97 – dwójki

1. MOS Wola I Warszawa   - 40 pkt
2. UKS Plas I Warszawa  - 34
3. UKS Plas III Warszawa  - 29
4. Olimp I Ostrołęka   - 27
5. Junior I Stolarka Wołomin  - 27
6. UKS Plas II Warszawa  - 24
7. Jadar I Radom   - 23
8. Sparta I Grodzisk Mazowiecki  - 18

======================================

9. KS Metro I Warszawa   - 17 pkt
10. Olimp II Ostrołęka  - 15
11. Net II Białołęka    - 8
12. Sparta II Grodzisk Mazowiecki - 7
13. KS Metro II Warszawa  - 6
14. Polonez II Wyszków  - 5
15. Polonez I Wyszków  - 5

Chłopcy rocznik 96 – trójki

1. UKS Volley Zielona   - 35 pkt
2. KS Metro I Warszawa  - 34
3. Jadar I Radom   - 32
4. MOS Wola I Warszawa  - 28
5. Junior I Stolarka Wołomin  - 27
6. Sokół I Żuromin   - 25
7. MOS Wola II Warszawa  - 18
8. UKS Plas I Warszawa  - 17

======================================

9. Junior II Stolarka Wołomin - 14 pkt
10. Jadar II Radom   - 14
11. Olimp II Tłuszcz   - 12
12. KS Metro II Warszawa  - 11
13. Polonez I Wyszków  - 10
14. Wilga I Garwolin   - 7
15. Olimp I Tłuszcz   - 6
16. UKS Plas II Warszawa  - 4
17. Wilga II Garwolin   - 3
 Polonez II Wyszków   - 3

Chłopcy rocznik 95 – czwórki

1. UKS Plas I Warszawa  - 37 pkt
2. KS Metro I Warszawa  - 33
3. Sokół I Żuromin   - 30
4. Junior I Stolarka Wołomin  - 29
5. Iskra I Volley Zielona  - 25
6. Wilga I Garwolin   - 23
7. MOS Wola I Warszawa  - 23
8. Jadar I Radom   - 16

========================================

9. Wrzos I Międzyborów  - 15 pkt
10. Polonez I Wyszków  - 15
11. MOS Wola II Warszawa  - 13
12. Olimp II Ostrołęka  - 9
13. Polonez II Wyszków  - 8
 UKS Plas II Warszawa  - 8
14. KS Metro II Warszawa  - 6
15. Olimp I Ostrołęka   - 5
16. Jadar II Radom   - 3
17. Olimp I Tłuszcz   - 2
 Junior II Stolarka Wołomin  - 2


źródło: komunikat www.mwzps.pl
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy