Siatkarze BT Wózki MOS Wola przegrali 1:3 w Radomiu, w ostatnim meczu rundu zasadniczej.

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola przegrała 1:3 z RCS Radom na wyjeździe i niestety, będzie musiała bronić się przed spadkiem z II ligi mężczyzn. Był to ostatni mecz w rundzie zasadniczej.

RCS Radom - BT Wózki MOS Wola 3:1 (21:25)(25:22)(25:18)(25:22)

BT Wózki: Motyka, Skalski, Szcześniewski, Strzeżek, Szulc, Iliński, Żurek (libero) oraz Kaczmarek, Michor, Dziubański, Gałecki.

RCS: Skrok, Gutkowski, Bucki, Obremski, Akala, Słomka, Biliński (libero) oraz D. Sąpór, Szumielewicz.

Siatkarze BT Wózki MOS Wola wygrali z trudnej sytuacji, mimo wysokiego prowadzenia gospodarzy, pierwszego seta. I tylko jednego i jak się póxniej okazało, aż jeszcze jednego seta potrzebowali do zabezpieczenia sobie pewnego miejsca w środku tabeli i zapewnienia drugoligowego bytu.
Niestety, trzy kolejne sety nasi przegrali.

" Do wykazania swojej wyższości nad rywalem podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego potrzebowali czterech setów. Szczerze powiedziawszy, mecz powinien zakończyć się dużo szybciej. - Zdecydowanie mogliśmy wygrać 3:0 - nie krył Kamil Gutkowski, kapitan RCS Radom. Rzeczywiście w końcówce pierwszej odsłony radomianie prowadzili już 20:15. Mimo to roztrwonili tak okazałą zaliczkę. - Zabrakło odrobinę "zimnej krwi". Całe szczęście później się obudziliśmy - Kamil Gutkowski, nie szukał usprawiedliwienia.
W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Szulc. - Zagraliśmy chyba najsłabszy mecz rundy - zapewniał skrzydłowy BT Wózków MOS Wola."