Aktualności

29.02.2008

Juniorzy MOS Wola rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 udział w turnieju półfinałowym.

Drużyna juniorów MOS Wola pokonała 3:0 Fart Kielce, w pierwszym meczu na turnieju półfinałowym mistrzostw Polski w Częstochowie. W drugim meczu tego półfinału Delic Pol Norwid Częstochowa wygrał 3:0 z Jurandem Malbork.

  • Juniorzy MOS Wola wygrali pierwszy mecz w turnieju półfinałowym MP
    Juniorzy MOS Wola wygrali pierwszy mecz w turnieju półfinałowym MP

Drużyna juniorów MOS Wola pokonała 3:0 Fart Kielce, w pierwszym meczu na turnieju półfinałowym mistrzostw Polski w Częstochowie. W drugim meczu Delic Pol Norwid Częstochowa wygrał 3:0 z Jurandem Malbork.

MOS Wola Warszawa - Fart Kielce 3:0 (25:16)(25:18)(25:20)

MOS Wola:
Drzyzga, Dziubański, Neneman, Strzeżek Patryk, Pawlewicz, Iliński, Bartek Strzeżek (libero) oraz na zmianach: Nowocień, Kaczmarek, Broj.


Delic Pol Norwid Częstochowa - Jurand Malbork 3:0 (25:19)(25:23)(25:15)

W pierwszych meczach turnieju półfinałowego w Częstochowie zdecydowane zwycięstwa odnieśli faworyci.
Jak powiedzieli nam w rozmowie telefonicznej trenerzy zwycięskich dziś zespołów, Adam Kowalski z Delic Polu i Krzysztof Felczak z MOS Wola, ich zespoły spokojnie zrealizowały swoje plany taktyczne i bezproblemowo odniosły zwycięstwa.

Trener Adam Kowalski stwierdził, że drużyny z Malborka i z Kielc zbyt szybko straciły motywację do walki i uznały wyższość swoich rywali, dlatego widzowie obserwowali jednostronne widowiska.
Być może jutro drużyny dziś pokonane , podejmą walkę.

Trener Felczak oczekuje , że  jutro nasz zespół zagra także odpowiednio skoncentrowany i powalczy o drugie zwycięstwo, które już może dać awans do finałów mistrzostw Polski.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy