Aktualności

27.02.2008

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola gra w finałach ligi okręgowej mężczyzn.

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola , trenera Krzysztofa Gałeckiego, gra ze zmiennym szczęściem w finałach ligi okręgowej Mazowsza. Po porażce 2:3 w Mogielnicy nasi siatkarze niespodziewanie wygrali 3:1 w Mińsku Mazowieckim.

  • Drugi zespół MOS Wola gra w III lidze mężczyzn
    Drugi zespół MOS Wola gra w III lidze mężczyznDrugi zespół siatkarzy MOS Wola , trenera Krzysztofa Gałeckiego, gra ze zmiennym szczęściem w finałach ligi okręgowej Mazowsza mężczyzn ( III liga).

Nasza drużyna to mieszanka juniorów i kadetów, którym potrzebne są gry, w celu zdobycia doświadczenia, a którzy nie grają w pierwszym zespole MOS Wola.


 Po porażce 2:3 w Mogielnicy z zespołem KS Mogielanka Perła Złotokłos, nasi siatkarze niespodziewanie wygrali w kolejnym meczu 3:1 w Mińsku Mazowieckim. 

W dniu 26 lutego 2008r. w Mińsku Mazowieckim nasz zespół III ligi, pod kierunkiem trenera Krzysztofa Gałeckiego,  rozegrał zwycięski mecz,  przeciw MMKS Mińsk Mazowiecki.

MOS Wola - MMKS  Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:23), (18:25), (25:23), (25:21).


Nasz zespół grał w składzie :  Gąsior , Broj , Nassalski , Grygorczyk,  Behr Mateusz, Behr Maciej, Guz (libero)  oraz Obidziński , Stefaniuk, Szewczyk.


Gratulacje,  było to jedno z najlepszych spotkań w III lidze. Wszyscy  zawodnicy grali bardzo dobrze. Szczególnie dynamiczną grą wykazał się 2-metrowy Bartek Gąsior, który punktował w zagrywce i w ataku. Mocnymi atakami popisywał się również Grygorczyk, który miał dodatkowo bardzo dobrą serię w zagrywce. Bliźniacy „ Behry ” (obydwaj ponad 2 metry wzrostu) coraz lepsi na środku, poprawili również zagrywkę szybującą w wyskoku. Równe rozegranie utrzymał przeciwko dojrzałym zawodnikom młody, jeszcze  kadet,  Dominik Broj. Konrad Nassalski i Michał Guz poprawnie przyjmowali zagrywkę. Na podwyższenie bloku wchodził kolejny 2-metrowiec w tym zespole , Obidziński.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy