Aktualności

04.02.2008

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola awansował do finału ligi okręgowej mężczyzn Mazowsza.

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola występuje w III lidze mężczyzn. Nasi siatkarze awansowali do rundy finałowej, z udziałem sześciu najlepszych zespołów męskich Mazowsza. W ostatnim meczu grupowym zespół trenera Krzysztofa Gałeckiego pokonał 3:0 Zryw Pułtusk

  • Druga drużyna siatkarzy MOS Wola weszła do finału Mazowsza seniorów
    Druga drużyna siatkarzy MOS Wola weszła do finału Mazowsza seniorów

Pierwsza drużyna siatkarzy MOS Wola występuje w II lidze mężczyzn. Drugi zespół, jakby trochę w cieniu, występuje w III lidze mężczyzn (Liga Okręgowa Mazowsza).

Siatkarze prowadzeni przez trenera Krzysztofa Gałeckiego zakończyli etap rozgrywek grupowych i uzyskali awans do rundy finałowej, z udziałem sześciu najlepszych drużyn seniorskich na Mazowszu.

W drużynie występują siatkarze (juniorzy i kadeci) , którzy nie mieszczą się w składzie pierwszej drużyny mężczyzn ( nie zostali zweryfikowani przez PZPS w pierwszej 10 zawodników naszego klubu) lub mają rozegranych zbyt mało spotkań w pierwszej drużynie MOS Wola juniorów i kadetów.
Bardzo często występują w tym zespole zawodnicy o krótszym stażu, którym potrzebne jest ogranie. Udział w rozgrywkach w  III lidze ma dać im niezbędne doświadczenie meczowe.

Gratulujemy drużynie trenera Gałeckiego awansu do rundy finałowej.

W ostatnim meczu rundy grupowej w lidze okręgowej mężczyzn UMKS MOS Wola pokonał UKS Zryw Pultusk.   

MOS Wola II Warszawa -  Zryw Pułtusk 
3:0 (25 14) (25 23) (25 20)

Sklad MOS Wola:

Dziubański, Michalak, Motyka, Urbanski, Obidzinski, Behr Maciek , Jonak (libero)   oraz : Rogoziński, Grygorczyk, Miazga, Gluz,  Ćwikła.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy