Aktualności

20.12.2007

Siatkarskie spotkania opłatkowe w MOS Wola.

W sali klubowej MOS Wola odbywają się tradycyjne spotkania opłatkowe. Bardzo uroczysta była wigilia pierwszej drużyny siatkarzy, na którą przybył m.in.absolwent MOS-u, Zbigniew Bartman, grający w Turcji. Spotkanie opłatkowe mieli także pracownicy MOS Wola

 • W czasie wigilii klubowej pierwszego zespołu siatkarzy MOS Wola.
  W czasie wigilii klubowej pierwszego zespołu siatkarzy MOS Wola.
 • Spotkanie opłatkowe w sali klubowej otworzył dyrektor Krzysztof Zimnicki
  Spotkanie opłatkowe w sali klubowej otworzył dyrektor Krzysztof Zimnicki
 • Opłatkiem dzielą się trener K. Felczak i Zbyszek Bartman.
  Opłatkiem dzielą się trener K. Felczak i Zbyszek Bartman.
 • W czasie spotkania opłatkowego. Z lewej P. Strzeżek i R. Iliński.
  W czasie spotkania opłatkowego. Z lewej P. Strzeżek i R. Iliński.
 • Przy wigilijnym stole w MOS Wola
  Przy wigilijnym stole w MOS Wola
 • Spotkanie wigilijne mieli także pracownicy MOS Wola.
  Spotkanie wigilijne mieli także pracownicy MOS Wola.
 • Trenerzy naszego ośrodka przy wigilijnym stole
  Trenerzy naszego ośrodka przy wigilijnym stole

W sali klubowej MOS Wola odbywają się tradycyjne spotkania opłatkowe, które organizują poszczególne drużyny naszego klubu.


Bardzo uroczysta była wigilia pierwszej drużyny siatkarzy, na którą przybyło wielu gości, m.in. absolwent MOS-u Wola , Zbigniew Bartman, grający w tym sezonie w Turcji. Obecni byli także starsi zawodnicy, Piotr Szulc i Tomasz Skalski, którzy są w MOS Wola pierwszy rok i grają w naszej II-ligowej drużynie mężczyzn, a w naszej klubowej wigilii uczestniczyli po raz pierwszy.
Przybyli członkowie Rady Rodziców, sponsorzy i przyjaciele MOS-u. Na spotkanie opłatkowe pierwszej drużyny siatkarzy zaproszono także przedstawicieli młodszych drużyn chłopców.

Spotkanie wigilijne otworzył dyrektor MOS Wola Krzysztof Zimnicki, który powitał zebranych, przypomniał o tradycji wigilijnych spotakń opłatkowych w ośrodku, a następnie złożył wszystkim życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Zebrani łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia, a następnie usiedli do stołu z tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami, przy dźwiękach kolęd. Były także prezenty i tradycyjnie nowa koszulka klubowa.

Spotkanie opłatkowe mieli także pracownicy MOS Wola.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy