Wygrane cztery mecze kadetek MOS Wola

Zespół kadetek MOS Wola wygrał cztery kolejne mecze w Mistrzostwach Mazowsza. Nasze siatkarki dwa razy pokonały po 3:0 UKS Radom 33 oraz także bez straty seta dwukrotnie Spartę Grodzisk Mazowiecki.

WYGRANE MECZE KADETEK MOS WOLA

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą kadetki MOS-Wola uczestniczące w rozgrywkach województwa mazowieckiego.

Przeciwniczkami naszych siatkarek w grupie A są zespoły UKS 33 Radom, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki i OSiR Żyrardów.

Z dwoma pierwszymi drużynami mosowianki zakończyły już rywalizację pokonując dwukrotnie rywalki z Radomia i Grodziska Mazowieckiego po 3:0.

Swoisty rekord zanotowały podopieczne trenera Stanisława  Lizińczyka w ostatnim meczu rozegranym w Grodzisku (26.10.2007) wygrywając pierwszego seta w stosunku 25:1 (następne partie do 5 i 11).

Rozgrywki grupowe kadetek zakończą dwumeczem z drużyną OSiR Żyrardów (16.11. – na wyjeździe oraz 23.11 – przy Rogalińskiej).

Mimo dotychczasowych wyraźnych zwycięstw trener i zawodniczki nie popadają w huraoptymizm. Wiedzą, że najtrudniejsze spotkania, wygranie których daje przepustkę do rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim, dopiero przed nimi.