Aktualności

08.09.2007

Rozkład zajęć treningowych w MOS Wola w roku szkolnym 2007-2008

Gotowy jest plan zajęć treningowych wszystkich grup MOS Wola. Prawie wszystkie zajęcia odbywają się w obiektach przy ul. Rogalińskiej 2, w hali sportowej MOS-u,w sali gim.III LO i w siłowni.Od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia we wszystkich grupach.

  • MOS WOLA
    MOS WOLA

Gotowy jest plan zajęć treningowych wszystkich grup MOS Wola. Prawie wszystkie zajęcia odbywają się w obiektach przy ul. Rogalińskiej 2.

Treningi będą się odbywać w dużej hali sportowej MOS Wola, w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego , też w budynku przy Rogalińskiej oraz w siłowni.

Od poniedziałku rozpoczynają się już zajęcia we wszystkich grupach.

PLAN  ZAJĘĆ  TRENINGOWYCH  w SEKCJI  DZIEWCZĄT :

JUNIORKI (roczniki 1989-90) - trener Artur WÓJCIK

poniedziałki -  18,00 - 19,30
środy -           19,00 - 21,00
czwartki -       17,30 - 19,00


KADETKI ( roczniki 1991-92)  - trener Stanisław LIZIŃCZYK

wtorki -          17,30 - 19,00
środy -           17,30 - 19,00
piątki -           17,30 - 19,30

MŁODZICZKI I ( roczniki 1993-94) - trener Krzysztof CZARNOŁĘCKI

poniedziałki -  16,30 - 18,00
środy -           18,30 - 20,00
piątki  -          18,30 - 20,00

MŁODZICZKI II  (rocznik 1994) - trener Krzysztof CZARNOŁĘCKI

wtorki -          17,00 - 18,30
środy -           16,00 - 17,30
czwartki -       16,00 - 17,30

DZIEWCZĘTA rocznik 1995  -  trener Elżbieta  LIZIŃCZYK

wtorki -          15,00 - 16,30  w gimnazjum ul. Conrada
czwartki -       15,00 - 16,15  na Rogalińskiej w MOS
piątki  -          17,00 - 18,30  na Rogalińskiej

DZIEWCZĘTA roczniki  1996-97  -  trener Artur WÓJCIK

wtorki -          15,00  - 16,15 
czwartki -       16,00  - 17,30
piątki  -          16,00  - 17,30

DZIEWCZĘTA roczniki  1996 - 97  - trener Krzysztof MARUSZKIN

 wszystkie zajęcia tej grupy w SP 316 ul. Szobera 1
wtorki -         14,00 - 16,00
czwartki -      13,30 - 15,30
soboty -        14,00 - 16,00


PLAN  ZAJĘĆ  TRENINGOWYCH  W  SEKCJI  CHŁOPCÓW :

JUNIORZY ( roczniki 1989- 90 )  -  trener  Krzysztof FELCZAK

poniedziałki -    19,30 - 21,00
wtorki -            19,00 - 21,00
czwartki -         19,00 - 21,00
soboty -            11,00 - 13,00
plus siłownia - do ustalenia

JUNIORZY + KADECI  (II  ZESPÓŁ)  - trener Krzysztof GAŁECKI


poniedziałki -    19,30 - 21,00
piątki -             19,30 - 21,00
soboty -             9,00 - 11,00
plus siłownia - do ustalenia

KADECI  ( roczniki 1991-92 )  -  trener Piotr  NAJMOWICZ

wtorki -             16,00 - 17,30
czwartki -          19,30 - 21,00
soboty -            13,00 - 15,00
plus siłownia - do ustalenia

MŁODZICY I  - rocznik 1993  - trener  Piotr  TABOR


poniedziałki -      17,00 - 18,30
czwartki -           16,45 - 18,15
soboty -             15,00 - 16,30

MŁODZICY  II - rocznik 1994  -  trener Piotr  NAJMOWICZ

środy -               17,00 - 18,30
czwartki -           18,00 - 19,30
piątki -               16,00 - 17,30

CHŁOPCY  - rocznik 1995   -   trener Mateusz  OSAKOWICZ

wtorki  -             15,00 - 16,15
środy -               16,00 - 17,30
piątki -               15,00 - 16,15

CHŁOPCY  - rocznik  1996  -  trener  Paweł  WASILEWSKI

poniedziałki -      15,00 - 16,30
środy -               15,00 - 16,15
piątki -               15,00 - 16,15

CHŁOPCY  - roczniki 1997 -98  -  trener Marcin  WRANA

poniedziałki -      15,00 - 16,30
środy -               15,00 - 16,15
czwartki -           15,00 - 16,15

Życzymy udanych treningów !

















Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy