Juniorki MOS Wola , tak jak juniorzy, wygrały 3:2 w pierwszym meczu MP

Juniorki MOS Wola , mimo że przegrywały już 0:2 w setach, potrafiły się zmobilizować i wygrały 3:2 z Budowlanymi Toruń w pierwszym meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski w Łodzi. Gratulacje !

Jak relacjonuje trener Artur Wójcik, nasze dziewczęta nie mogły sie przez długi czas rozkręcić i rywalki zdecydowanie wygrały dwa pierwsze sety. - " Najważniejsze, że dziewczyny potrafiły się podnieść, po tych dwóch przegranych setach" - powiedział zadowolony trener. W czwartym i piątym secie nasza przewaga była już zdecydowana.
Warto podkreślic, że dziewczęta z Torunia to ścisła czołówka rozgrywek II ligi seniorek.

MOS Wola - Budowlani Toruń 3:2 (15:25)(20:25)(25:20)(25:12)(15:10)