15.02.2007

Młodzicy MOS Wola wygrali pierwszy mecz półfinałowy mistrzostw Mazowsza.

Zespół młodzików MOS Wola pokonał 2:0 MDK Warszawa w pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw Mazowsza.

• Młodzicy MOS Wola wygrali z MDK 2:0
    Młodzicy MOS Wola wygrali z MDK 2:0

W pierwszym meczu półfinałowym Mistrzostw Mazowsza Młodzików nasz zespół pokonał we własnej sali rówieśników z MKS MDK Warszawa 2:0 (26:24, 25:15).

Stawka meczu sparaliżowała obie ekipy (zwycięzca dwumeczu będzie grał w Mistrzostwach Polski). Początek meczu był bardzo obiecujący dla naszych zawodników, prowadzenie 7:1 i nagle chłopcy zamiast grać konsekwentnie chcieli za szybko wygrać i zaczęły się błędy. Przy pierwszym czasie przy stanie 9:10 nasi zawodnicy popsuli 3zagrywki i 6 ataków. Nerwowa atmosfera trwała do końca seta a nasi zawodnicy prześcigali się, kto zrobi bardziej banalny błąd (popsuta zagrywka, sitka przy bloku, złe dogranie łatwej piłki itp.).
W drugim secie zespół wziął się do pracy (troszkę mniej błędów) i zwycięstwo 25:15. Na wyróżnienie w meczu zasłużył przede wszystkim Bartek Strzeżek, który jako jedyny grał bardzo odważnie, skutecznie w zagrywce (w drugim secie zagrywał od stanu 1:0 do 10:0).
Cały zespół poza momentami bardzo dobrej gry,  w momentach „stresowych” nie pokazał charakteru. Rewanż w następną sobotę na sali gdzie swoje mecze rozgrywa MDK, ul. Domaniewskiej.

W meczu z MDK zagrali w naszej drużynie: Urbański Tomasz, Strzeżek Bartek, Linka Kuba, Michalak Michał, Czech Arek, Gluz Mateusz, Skolimowski Michał, Krysztofiak Bartek, Tkaczyk Adrian, Ćwikła Bolek, Perz Bartek, Paszak Michał.