Aktualności

20.03.2017

Znamy rywali naszych juniorów w turnieju finłowym Mistrzostw Polski

Znamy rywali naszych juniorów w finałach Mistrzostw Polski. Awans do grona ośmiu najlepszych drużyn w Polsce w kategorii juniorów wywalczyły zespoły: Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk SA, AKS V LO Rzeszów, KS Metro Warszawa, KS Wifama Łódź, EKS Skra Bełchatów, UMKS MOS Wola Warszawa i MMKS Kędzierzyn-Koźle. TURNIEJ FINAŁOWY W KĘTRZYNIE w terminie 5-9 kwietnia br.

  • Plakat turnieju finałowego MPJ w Kętrzynie
    Plakat turnieju finałowego MPJ w Kętrzynie

Od piątku do niedzieli w Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie rozgrywane były półfinały mistrzostw Polski juniorów. Awans do finału, który zostanie rozegrany 5-9 kwietnia w Kętrzynie uzyskały po dwie drużyny z każdej grupy.

Awans do grona ośmiu najlepszych drużyn w Polsce wywalczył Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk SA, AKS V LO Rzeszów, KS Metro Warszawa, KS Wifama Łódź, EKS Skra Bełchatów, UMKS MOS Wola Warszawa i MMKS Kędzierzyn-Koźle.

Wyniki półfinałów w Gdańsku
17 marca (piątek)
Trefl Gdańsk SA - MUKS Amber Kalisz 3:1 (25:12, 21:25, 25:14, 25:23)
Cuprum Lubin S.A. - Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 12:25, 21:25)
18 marca (sobota)
MUKS Amber Kalisz - Jastrzębski Węgiel 1:3 (18:25, 27:25, 18:25, 21:25)
Trefl Gdańsk SA - Cuprum Lubin S.A. 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
19 marca (niedziela)
Cuprum Lubin S.A. - MUKS Amber Kalisz 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:20)
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk SA 3:1 (25:23, 25:23, 22:25, 25:14)

Końcowa klasyfikacja drużyn grupy 1
1. Jastrzębski Węgiel - awans do MPJ
2. Trefl Gdańsk SA - awans do MPJ
3. Cuprum Lubin S.A.
4. MUKS Amber Kalisz

Wyniki półfinałów w Rzeszowie
17 marca (piątek)
AKS V LO Rzeszów - RCS Radom 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)
Effector Kielce - KS Metro Warszawa 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
18 marca (sobota)
RCS Radom - KS Metro Warszawa 1:3 (20:25, 18:25, 25:17, 23:25)
AKS V LO Rzeszów - Effector Kielce 1:3 (13:25, 19:25, 25:21, 17:25)
19 marca (niedziela)
Effector Kielce - RCS Radom 1:3 (14:25, 18:25, 25:15, 23:25)
KS Metro Warszawa - AKS V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

Końcowa klasyfikacja drużyn grupy 2
1. AKS V LO Rzeszów - awans do MPJ
2. KS Metro Warszawa - awans do MPJ
3. RCS Radom
4. Effector Kielce

Wyniki półfinałów we Wrocławiu
17 marca (piątek)
KS Gwardia Wrocław - UKS SMS Joker Piła 3:1 (26:24, 21:25, 25:18, 25:16)
EKS SKRA Bełchatów - KS Wifama Łódź 0:3 (15:25, 17:25, 29:31)
18 marca (sobota)
KS Wifama Łódź - UKS SMS Joker Piła 0:3 (19:25, 23:25, 17:25)
KS Gwardia Wrocław - EKS SKRA Bełchatów 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
19 marca (niedziela)
UKS SMS Joker Piła - EKS SKRA Bełchatów 1:3 (21:25, 25:17, 16:25, 19:25)
KS Gwardia Wrocław - KS Wifama Łódź 2:3 (25:23, 25:20, 23:25, 21:25, 9:15)

Końcowa klasyfikacja drużyn grupy 3
1. KS Wifama Łódź - awans do MPJ
2. EKS Skra Bełchatów - awans do MPJ
3. KS Gwardia Wrocław
4. UKS SMS Joker Piła

Wyniki półfinałów w Warszawie
17 marca (piątek)
UMKS MOS Wola Warszawa - Kędzierzyn Koźle 3:1 (20:25, 25:22, 25:18, 27:25)
UKS MKS MDK Warszawa - Maraton Świnoujście 3:2 (25:22, 25:19, 23:25, 17:25, 15:13)
18 marca (sobota)
MMKS Kędzierzyn Koźle - MMKS Maraton Świnoujście 3:1 (25:16, 21:25, 25:21, 25:18)
UMKS MOS Wola Warszawa - UKS MKS MDK Warszawa 3:0 (25:13, 25:22, 25:22)
19 marca (niedziela)
UKS MKS MDK Warszawa - MMKS Kędzierzyn Koźle 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
MMKS Maraton Świnoujście - MOS Wola Warszawa 1:3 (19:25, 16:25, 25:20, 16:25)

Końcowa klasyfikacja drużyn grupy 4
1. UMKS MOS Wola Warszawa - awans do MPJ
2. MMKS Kędzierzyn-Koźle - awans do MPJ
3. UKS MKS MDK Warszawa
4. MMKS Maraton Świnoujście

 

źródło: PZPS

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy