Aktualności

06.03.2017

Drugi zespół Młodziczek MOS Wola ósmy na Mazowszu

W dniach 04/05.03.2017 odbył się w Ostrołęce turniej półfinałowy mistrzostw Mazowsza w piłce siatkowej w kat. Młodziczek. Nasze dziewczęta dzielnie walczyły, ale ostatecznie zajęły 6 miejsce w turnieju i 8 na ponad 50 zespołów startujących na Mazowszu w sezonie 2016/2017.

  • Urodzinowy tort Amelii Malec
    Urodzinowy tort Amelii Malec

W miniony weekend odbył się turniej półfinałowy mistrzostw Mazowsza w piłce siatkowej w kat. Młodziczek. Warto zaznaczyć, że pierwszy zespół MOS Wola ma zapewniony udział w turnieju finałowym Mazowsza. Miejsce w półfinale wywalczył sobie nasz młodszy zespół składający się z zawodniczek z roczników 2003 i 2004.

Podopieczne trenera Radosława Krukowskiego w trakcie tego sezonu przeszły prawdziwą szkołę przetrwania siatkarskiego. Zespołu nie omijały problemy kadrowe. Niestety i tym razem ze względu na choroby podopiecznych Julki Wójciak i Oli Ławeckiej, trener Krukowski nie miał pełnego składu. Pomimo to zespół w ciągu sezonu na tle wielu mazowieckich ekip prezentował się jak „drugoroczniak”. Kibice mieli prawo sądzić, że to przeciwnik debiutuje w tej kategorii.

Trener Krukowski po turnieju powiedział: „Jestem zbudowany postawą dziewcząt i wróżę im znaczący postęp w przyszłym sezonie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy zespół przeszedł ogromną transformację. Pozbył się słabych punktów i zyskał nową jakość. Dziewczęta rozwinęły się siatkarsko, dojrzały do życia w grupie. Przed nami jeszcze ogrom pracy by dorównać naszym starszym zespołom i ich wynikom. Dlatego chcemy poszerzyć grupę zawodniczek i już dziś ogłaszam dodatkowy nabór do mojego zespołu wszystkich dziewcząt z roczników 2003 i 2004, które mają chęć rozpocząć przygodę z siatkówką lub chcą rozwinąć swoje umiejętności z najwyżej sklasyfikowanym zespołem na Mazowszu zbudowanym właśnie z tych roczników”.

Dla zainteresowanych trener Radosław Krukowski Tel. kontaktowy: 797 318 641.

Zespół wystąpił w składzie: Marysia Butryn (C), Ola Kulik, Emilia Kaczmarzyk, Ewa Kwiatkowska, Zuzia Czarnocka, Julka Gawęda, Patrycja Malinowska, Kasia Mazurek, Daria Bukańska, Amelia Malec.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy