Aktualności

25.01.2017

Cenne zwycięstwo przy Lindego

Bardzo dobrze spisały się nasze młodziczki w pierwszym barażowym meczu w lidze kadetek. Stawką dwumeczu jest miejsce w turnieju finałowym o mistrzostwo Mazowsza, a przeciwniczkami utytułowany zespół warszawskiej Sparty. Na boisku przeciwniczek, w hali przy ulicy Lindego górą były nasze dziewczęta wygrywając 3 : 1 /23, -19, 11, 23/.

Zwycięstwo tym bardziej cenne, ponieważ trener Lizińczyk miał nie lada kłopot z zestawieniem składu.Z trzech zawodniczek, które grywały na pozycji atakujących w środowym meczu nie było żadnej. /choroby, kontuzje/ Na pozycji tej musiała sobie radzić / i radziła sobie/, występująca w tym sezonie jako libero Ola Pająkowska. Na środku ataku robiła co mogła/ a mogła!/ ...rozgrywająca Marta Roicka. Koleżanki grające na swoich pozycjach "robiły swoje", a robiły to perfekcyjnie i wynik spotkania bardzo korzystny dla zespołu z Rogalińskiej.

  Mimo bardzo dobrej zaliczki jaką zapewniły sobie zawodniczki UMKS MOS Wola, trener tonował przesadny optymizm swoich podopiecznych. Już w najbliższy piątek o godzinie 18 00 spotkanie rewanżowe, w którym drużyna Sparty będzie chciała udowodnić swoim sympatykom, że środowy wynik to tylko przysłowiowy "wypadek przy pracy".Zapraszamy wiernych kibiców na piątkowe spotkanie - emocje gwarantowane !
     Skład UMKS MOS Wola : Bąk Patrycja - libero, Czekalska Zuzia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka - kapitan, Kosieradzka Oliwka, Makowiecka Ola, Pająkowska Ola, Roicka Marta, Szymańska Agnieszka, Wilczyńska Matylda.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy