Aktualności

23.01.2017

4 Turniej w kat. Młodzika w Siedlcach.

W sobotę i niedziele w Siedlcach odbył sie turniej 3 ligi młodzika, Nasza drużyna wzięła udział w tym turnieju jako MOS III, byli to chłopcy z rocznik 2003 byliśmy najmłodszym zespołem wśród wszystkich drużyn. Niestety w składzie zabrakło kilku kluczowych zawodników, którzy zmagają się z kontuzjami.

W pierwszym dniu rozegraliśmy trzy spotkania, pierwsze zagraliśmy z UK'S Polonez I Wyszków, od pierwszego gwizdka było widać, zawodnicy byli mocno spięci. Po słabszej grze przegrywamy 2:0. W kolejnych spotkaniach przyszło nam się zmierzyć z KPS Siedlce II oraz MDK II Warszawa. Po dużo lepszej grze niestety musieliśmy uznać wyższość starszych przeciwników, przegrywamy dwa mecze w stosunku 2:1. Kluczowych momentach, brakowało spokoju oddawaliśmy punkty przeciwnikom zepsutymi zagrywkami i niewymuszonymi błędami własnymi.

 W niedziele rozegraliśmy dwa  mecze. Pierwszy z Huragan II Wołomin po dobrej i równej grze wygrywamy dosyć gładko 2:0.W ostatnim meczu zmierzyliśmy sie z gospodarzami KPS I Siedlce, chłopcy walczyli do końca jednak troszkę zabrakło, przegrywamy 2:1. Podsumowując po słabszym początku turnieju z każdym meczem zespól grał coraz lepiej. Można pochwalić całą drużynę, za walkę do końca. Pomimo iż rywale byli starsi to momentami graliśmy jak równy w równym

Wyniki 4 turnieju mlodzika 3 liga w Siedlach.

MOS III - UK'S Polonez I Wyszków 0:2

MOS III - KPS II Siedlce 1:2

MOS III - MDK II Warszawa 1:2

MOS III - Huragan II Wołomin 2:0

MOS III – KPS I Siedlce 1:2 ,

 Skład drużyny:

Nikodem Otko, Oliwer Czesak (kap.), Kacper Chudzinski ,Filip Kuklik, Adam Jedynski, Stefan Anysz, Jeremi Krzyszton, Szymon Maron, Szymon Jachowski, Mateusz Stankiewicz, Marcin Skorosz.

Trener:

Łukasz Drzewiecki

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy