Aktualności

15.01.2017

Pracowity weekend najmłodszych siatkarek MOSu

W sobotnim turnieju minisatkówki dziewcząt o Puchar Prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego, zorganizowanym z okazji 10-lecia Nike Ostrołęka wzięły udział najmłodsze siatkarki naszego klubu.

Zawody były rozgrywane na dwóch salach. W jednej sali rozgrywano turniej dwójek i trójek a na drugiej hali rywalizowały zespoły czteroosobowe.

Nasze zawodniczki bardzo mocno walczyły o zdobycie jak najlepszego miejsca w zawodach. Co niektórym zespołom niewiele zabrakło aby stanąć na podium.

Pełna relacja z turnieju na stronie www.eostroleka.pl

http://www.eostroleka.pl/turniej-minisiatkowki-na-10-lecie-otps-nike-ostroleka-zdjecia,art57786.html

 

W niedzielę natomiast, odbył się turniej w Grodzisku Mazowieckim, w którym wzięły udział dwa zespoły trójek. W turnieju organizowanym przez Spartę pierwszy zespół wywalczył III miejsce, tymczasem drugi dopiero XIV.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Składy:

 

Dwójki:

MOS I: Asia Bartosiewicz, Maja Wydmańska 

MOS II: Alicja Kulik, Agata Bartosiewicz 

 

Trójki:

MOS I: Zuzia Osuch, Patrycja Kabala, Ala Rączka

MOS II: Ola Piłat, Lidka Murawska, Gosia Maślanka, Justyna Kaczor

 

Czwórki: 

MOS I: Zuzia Trzpioła, Nikola Grodzicka, Ola Milewska, Martyna Kuklińska

MOS II: Patrycja Palczewska, Karolina Lech, Natalia Mróz, Julia Rostkowska

 

 

 

Klasyfikacja końcowa Turnieju o Puchar Prezydenta Janusza Kotowskiego:

 

Dwójki: 1. GLKS Nadarzyn I, 2. NOSiR Nowy Dwór Maz I, 3. Victoria Lubowidz I, 4. NOSiR Nowy Dwór Maz II, 5. Atena Warszawa I, 6. Victoria Lubowidz II, 7. Mońki I, 8. Nike Ostrołęka I, 9. GLKS Nadarzyn II, 10. MOS Wola Warszawa I, 11. MOS Wola Warszawa II, 12. Mońki II, 13. Atena Warszawa II, 14. Rekord Zambrów, 15. Nike Ostrołęka II, 16. Nike Ostrołęka IV, 17. Czerwin I, 18. Nike Ostrołęka VII, 19. Nike Ostrołęka VIII, 20. Nike Ostrołęka III, 21. Rekord Zambrów II, 22. Nike Ostrołęka V, 23. Nike Ostrołęka VI, 24. Nike Ostrołęka IX.

 

Trójki: 1. Rekord Zambrów, 2. NOSiR Nowy Dwór Maz I, 3. Legionovia I, 4. MOS Wola Warszawa I, 5. Victoria Lubowidz I, 6. Nike Ostrołęka I, 7. Mońki I, 8. MOS Wola Warszawa II, 9. Mońki II, 10. Nike Ostrołęka II, 11. NOSiR Nowy Dwór Maz II, 12. Nike Ostrołęka III, 13. Victoria Lubowidz II, 14. Legionovia II, 15. Czerwin I.

 

Czwórki: 1.  Mońki, 2. Nike Ostrołęka I, 3. Atena Warszawa I, 4. Czerwin, 5. MOS Wola Warszawa I, 6. MOS Wola Warszawa II, 7. Legionovia I, 8. Nike Ostrołęka III, 9. Nike Ostrołęka II, 10. Zambrów, 11. Atena Warszawa II.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy