Aktualności

15.12.2016

Pracowity weekend naszych młodych siatkarzy trenera Nassalskiego

8-9.12.2016 startowali w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju mini siatkówki chłopców rocznika 2004- Krotoszyn

Nasi chłopcy po przyjeździe w czwartek do Krotoszyna zagrali mecz sparingowy z miejscowym zespołem, następnie udali się na basen a zakończyli dzień wyjściem na pizzę

W piątek od samego rana rozpoczęły się gry.

Nasz zespół trafił do grupy A gdzie zmierzył się z DMKS Plas Kielce który ostatecznie wygrał cały turniej oraz UKS Polon Krotoszyn

Z grupy wyszliśmy na 2 miejscu co powodowało grę o miejsca 4-6

Turniej uważam za udany, chłopy zdobyli nowe doświadczenia oraz spędzili bardzo miło czas.

Zespół MOS Wola na turnieju był bardzo chwalony przez całe grono siatkarskie co motywuje do dalszej ciężkiej pracy i pozytywnie rokuje na następne lata

Bardzo dziękujemy Piotrowi Robakowskiemu za zaproszenie i zapewnienie wielu atrakcji.

 

Skład zespołu;

1.Jan Lizińczyk

2.Patryk Wiśniewski

3. Jakub Uszyński

4.Szymon Kulka

5.Stanisław Chacińśki 2005

6. Bartosz Tomal    2005


Końcowa kolejność:
1. DMKS Plas Kielce
2. UKS Plas Warszawa
3. UKS Piast Krotoszyn 
4. UMKS MOS Wola Warszawa
5. KS Energetyk Poznań 
6. KS Volley Wałcz 
7. UKS Dwójka Milicz
8. UKS Polon Krotoszyn 
9. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle

Wyróżnieni zawodnicy:
Najlepszy zagrywający- Igor Tysiak- Piast Krotoszyn 
Najlepszy Rozgrywający- Marcin Bruliński- Plas Warszawa
Najlepszy przyjmujący- Bartosz Zapała- Plas Kielce
Najlepszy atakujący- Oliwier Gościański- Plas Warszawa
Najlepszy zawodnik UKS Piast- Bartek Ostòj
MVP- Maciej Kosno- Plas Kielce

Wyróżnieni w zespołach:
Plas Warszawa- Dąbrowski Łukasz
Volley Wałcz- Tęcza Igor 
Energetyk Poznań- Marczewski Wojciech 
Dwójka Milicz- Grabowski Wiktor 
Plas Kielce- Kubik Mikołaj 
MOS Wola Warszawa- Chaciński Stanisław
PSP 11 Kędzierzyn- Koźle- Trzepałka Grzegorz 
Polon Krotoszyn- Brink Filip 
Piast Krotoszyn- Kacper Kaczmarek

 

Drugi turniej w którym startowali nasi siatkarze odbył się 11.12.2016 w Bydgoszczy

Nasz zespół wystawił dwie drużyny, zespół pierwszy tworzyli chłopcy z rocznika 2005 a zespół 2 chłopcy z rocznika 2004. W turnieju startowało 10 zespołów podzielonych na 2 grupy, w których rozgrywano mecze każdy z każdym. Zespół pierwszy przegrał 1 mecz w grupie i awansował do półfinału natomiast zespół 2 odniósł dwie z zespołami które w zeszłym roku wysoko uplasowały się w turnieju o mistrzostwo Polski.

Klasyfikacja końcowa

1.Bzura Ozorków

2.Sp 60 Chemik Bydgoszcz

3. Stal Grudziądz

4. MOS Wola 1

5.Mos Wola 2

6.Chemik 2

7. Grudziądz

8.Grudziądz

9.Brudziądz

10.Grudziądz

Składy zespołów

Mos 1

Stanisław Chacińśki , Daniel Gotowicki , Bartosz Tomal, Mikołaj Kobyliński

Mos 2

Mateusz Mrozek, Jak Lizińczyk, Michał Kluzek, Jakub Uszyński, Huber Śmiłowski 

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1254666177925608

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy