Aktualności

02.12.2016

Kadetki pokonały 3:0 GLKS Nadarzyn

Na własnym parkiecie zawodniczki UMKS MOS WOLA I Warszawa zmierzyły się z drużyną z Nadarzyna, która zajmuje szóste miejsce w rozgrywkach I ligi Mazowieckiej.

. Na boisku było widać dużą różnicę umiejętności siatkarskich. Nasze zawodniczki prezentowały się dużo lepiej od swoich przeciwniczek. Przez pierwsze dwa sety pełna kontrola na boisku przez kadetki MOSu - starcia wygrane kolejno 25:17, 25:14. Na trzeciego seta podopieczne trenera Janusza Patriaka wychodzą bardzo rozluźnione i pewne siebie. Przyjezdny zespół trzeciego seta zaczyna bardzo dobrze. W nasze szeregi wkrada się nerwowość.  Do 20 punktu jest bardzo wyrównana gra. Na szczęście, pod koniec seta uspokajamy grę, dokładamy do tego dobrą grę w zagrywce i wygrywamy 25:21. Pomimo wygranej, trener Janusz Patriak nie był zadowolony z występu swojego zespołu, gdyż wie że zawodniczki stać na dużą lepszą grę.

 

UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)

 

Skład drużyny  UMKS MOS Wola :  

Oliwia Gajowniczek, Karolina Waligóra, Natalia Marek, Sylwia Postek, Adrianna Wełna, Gabriela Rakus, Martyna Pacuszka, Zuzanna Ludynia, Weronika Kaczmarek, Sylwia Kostrzębska, Weronika Kraszewska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak.

Trener: Janusz Patriak

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1235082669883959

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy